1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 SLIM 250 GB działanie gier bez płyty

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez brudne, Wrzesień 19, 2011.

1. brudne

brudne Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przepraszam jeśli mój temat jest mega laicki ale w świecie xboxow jestem naprawde poczatkujacym

Zamowilem ostatnio konsole XBOX 360 SLIM 250 GB. moje pytanie brzmi czy po wgraniu gry na dysk twardy, bede w nią mógł grać bez płyty w napędzie? wystarczy ze bede mial ją na dysku? po odpowiedzi prosze o usunięcie tematu. z gory dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    musi być cały czas płyta w napędzie, ale radze instalować każda grę na HDD konsoli bo wtedy grę czyta z dysku a nie z napędu. Nie niszczy to lasera i gra szybciej się wczytuje itd.

4. truskolodz

truskolodz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dublin/Łódź
    Jeśli pobierzesz grę z Games On Demand to będzie na dysku. Inaczej, nie da się grać bez płyty w komercyjne tytuły.

5. szmelc

szmelc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    wszystko sie da jest jeszcze jtag

Wczytywanie...

Poleć forum