1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim 250 GB - goracy podczas krotkiej pracy.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GeNetic2, Styczeń 7, 2012.

1. GeNetic2

GeNetic2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich. Szukalem juz chyba na wszystkich forach , a wszedzie gdzie widze jakas odpowiedz to "to normalne" albo "jak sie zepsuje to naprawisz"

Xboxa kupilem z 2 msc temu. Po kupnie przerobilem go na lt 2.0. Nie mam jakos super czasu na gre wiec przeszedlem na nim glownie assasin creed brotherhood , arkham asylum oraz arkham city i pogralem troche w pgr'a 4. Przezucilem sie na ps3 przeszedlem kilka tytulow no i tak sie zlozylo ze kumpel pozyczyl mi na xboxa alan wake'a. Po okolo 20 minutach pracy (glownie gry) xbox dosc mocno sie nagrzewa z prawej strony tam gdzie sa kratki od chlodzenia. Okej , Ps3 slim 320 Gb tez dosc mocno sie grzeje z tylu ale nie az tak jak xbox , xpudlo doslownie jest gorace przy kratkach (nie az tak ze parzy ale goracy - nie mam pojecia czy tak powinno byc) xbox stoi pionowo na podstawkach z plyt aby powietrze dolem tez przechodzilo (dolne wloty oraz gorne nie sa cieple) jedynie z prawej strony tak powinno byc ? Dodam ze konsola stoi na biurku i z kazdej strony ma dobry doplyw powietrza , wspomnialem kiedys znajomemu ktory wgrywal lt powiedzial ze to normalne w xboxach ze mocno grzeja, ale ze az tak ??

Dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Postaw poziomo i nic nie podkładaj pod niego.

4. GeNetic2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co wyczytalem na forum lepiej jak stoi pionowo juz sam nie wiem , generalnie moze byc tak cieply czy nie powinien ??

5. Meridius7

Meridius7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to normalne mój reż jest tam gorący, czy postawisz go pinowa czy pozimo to bez różnicy, lecz ja mam pozioma bo lepiej wkładać płyty i jest mniejsze ryzyko że spadnie

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jest gdzieś porównanie, poziomo ma lepszą wentylacje i temp. miedzy pionem a poziomem wynoszą nawet 10 stopni. ale to to chyba tylko do starszych wersji może się przydać. To że xbox jest ciepły na wylocie powietrza po tak krótkim czasie to normalnie (też mam slimke) u mnie stoi pionowo, potrafi chodzić po 8godz. bez przerwy i żadnych problemów, tyle że ciepły, ale wkońcu musi się chłodzić... nie ma co panikować ;)

7. GeNetic2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okej dzieki Panowie :) Odrazu lepiej ;D Dzwonilem wrazie czego jeszce tez do speca od xpudel i mowi ze jesli jest gorace ale nie parzy ze nie idzie dotknac i caly czas chodzi od poczatku kupna nie zawiesza sie to jest okej i tak ma byc , pocieszyl mnie ze CPU I GPU jest w jednym miejscu czy cos i dlatego jest duzo cieplej niz w ps3 ;) Temat imo do zamkniecia dzieki za wypowiedzi ! :) Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum