1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim 250 Gb - kilka pytań.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez miCzi, Sierpień 31, 2011.

1. miCzi

miCzi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!
    Już niedługo zagości u mnie w domu nowa konsola, będzie to ps3 lub xbox360 lecz nie o tym..

Mam kilka pytań co do xboxa 360 slim w wersji 250Gb.
    Mianowicie:

1) Co z tym rrodem. Bo z tego co ostatnio czytam Xbox nie psuję się w ogóle natomiast YLOD w Ps3 szaleje. Mieliście jakieś przykre przypadki ze slimami?
    2) Jak wypada głośność Slimki co do Ps3? Chodzi cicho?
    3) Napęd - Psuje się, czy wszystko jest Ok?
    4) Da się pograc dłuższy czas? czy godzinka i robi się z xboxa kaloryfer?
    5) Jest w końcu ten kabel HDMI w zestawie ? :p

No i to mogli byście mi polecić jakiś monitorek / tv o wielkości ok. 22-24" do kwoty 1000zł razem z potrzebnymi kablami etc? No i jak wygląda podłączenie xboxa pod monitor? Obraz za pomocą HDMI a dźwięk?

Kumpel kupuje też niedługo PS3 i mówi mi że xbox to shit etc. bo ma płatny multiplayer i beznadziejnego pada. Wiadomo to 2 to kwestia przyzwyczajenia czy coś. A jak jest z multikiem? Może orientujecie się czy na ps jest taka katastrofa i jak to wygląda xboxie?

Z góry prosił bym o nie zamykanie tematu.
    Dziękuje i pozdrawiam, miCzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. aPoLhIzE

aPoLhIzE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. Slimy są bezawaryjne.
    2. Nie wiem jak w porównaniu do PS3, ale ja nie narzekam na moją slimkę (jest cichsza od poprzednich konsol)
    3. Jak się instaluje gry na dysku to się tym nie martwi..
    4. U mnie chodzi całymi dniami i jakoś jej nic nie jest, nawet gdyby temperatura byłaby już zbyt wysoka wyskakuje komunikat aby dac jej odpocząc. Wiem że może chodzic całymi dnami, ponieważ w wakacje miałem dwóch młodszych kuzynów, których trzeba było czymś zając, więc nie martw się że slim się przegrzeje ;p
    Co do monitora to ci nie doradzę.
    Co do PS3 vs Xbox 360 nie chcę się wypowiadac, bo po pierwsze to kwestia gustu, a po drugie wałkowane było to już wiele razy na forum. Jedyne co mogę o tym powiedzieć to twój kolega jest śmieszny mówiąc że pad od PS jest wygodniejszy, grałem na dwóch i wiem że od x'a bije go na głowę. A jeszcze co do multi powiem tylko że xbox live bije na głowę ps network, więc te 120 rocznie to wcale nie wiele (jeśli masz nową konsolę to na każde 3 konta masz po miesiącu darmowego Golda (potrzebnego do multi) za darmo. gdybym walną jakieś bezsensowne zdanie to sory, ale jestem dziś troszkę zrypany i nie chce mi się drugi raz czytac tego co napisałem ;p

4. miCzi

miCzi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Absolutnie nie chodzi mi o porównanie xbox vs ps3 bo zaraz zrobi się nie potrzebny spam.

Co do pada to dualshocka3 / sixaxisa nigdy w dłoni nie miałem za to ten od xboxa owszem i jak dla mnie to on był idealny. Ten od PS'a wydaje się być.. mały :p

5. aPoLhIzE

aPoLhIzE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bo taki jest, ale jak mówię, kwestia przyzwyczajenia.

6. JiveMariusz

JiveMariusz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ten od ps dla mnie jest beznadziejny ...
    A do monitora to kabel hdmi, a do dzwieku to juz z przejsciuwkami trzeba sie bawic. ale cos da sie znalezc, nie wiem jak sie nazywaja wiec nie podam linku zadnego

7. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Na wszystkie te i inne pytania znajdziesz odpowiedź na forum, wystarczy poszukać...

Wczytywanie...

Poleć forum