1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim 250 GB LT 3.0 + Kinect + 2 PADY + Gratisy!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez milky, Styczeń 9, 2014.

1. milky

milky Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,

Mam do sprzedania konsolę Xbox 360 Slim wraz z dwoma padami, dyskiem 250 GB, kontrolerem ruchu Kinect oraz zestawem kabli (bez kabla HDMI). Konsola została zakupiona w dniu 8.11.2012 jako używana. Posiadam dowód zakupu. Konsola JEST przerobiona LT 3.0, jednak z pewnością nie jest zbanowana, bo do dnia dzisiejszego korzystam z wykupionego Xbox Live Gold. Sprzedaję, bo nie mam obecnie zbyt dużo czasu na granie, a szkoda, żeby leżała i się kurzyła. Stan konsoli oraz padów oceniam na 9,5/10. Posiadam oryginalne pudełko na konsolę, a do całego zestawu dołączam standardowo dodawaną grę do Kinecta - Kinect Adventures oraz kilka innych gier. Data produkcji konsoli to 18.01.2011 r.

Poniżej link do aukcji:
    Xbox 360 Slim 250 GB LT 3.0 + Kinect + 2 PADY BCM! (3864427649) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Do zestawu dorzucam zestaw kilkunastu gier, szczegóły na PW.

Cena jaka mnie interesuje za cały zestaw to 880 PLN + przesyłka.

edit down: poprawiłem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jaki to zestaw kilkunastu gier ??
    oryginalne ?? - jakie tytuły ??

Wczytywanie...

Poleć forum