1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt Xbox 360 Slim 250 gb + pad + 17 (lub 25) gier

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez murinio, Październik 28, 2015.

1. murinio

murinio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Przedmiotem licytacji jest konsola Xbox 360 Slim z dyskiem 250 gb, kupiona w połowie 2011 roku. Od ponad roku leży nieużywana (liczyłem, że będę dzięki niej wracał do Red Dead Redemption, ale nie mam czasu, a wolne chwile poświęcam PS4), stąd decyzja o sprzedaży. W zestawie konsola, pad, zasilacz, oryginalne pudełko niestety wyrzuciłem po zakupie. Konsola nie była przerabiana ani zbanowana.

Do zestawu dołączam kolekcję moich gier dla konsoli. Jest kilka starszych klasyków typu Assassin's Creedy czy GTA IV, ale i wyśmienity RDR GOTY, Deus Ex: HR, Wiedźmin 2 czy Fallout: New Vegas.

Ale uwaga - oprócz gier widocznych na zdjęciu, w pamięci konsoli zainstalowane są gry: Assassin's Creed IV, Dishonored, Hitman: Absolution, Fable Anniversary, Fable Trilogy (2+3), Tony Hawk's Pro Skater HD, DiRT 2, Tomb Raider: Legend oraz kapitalna Dark Souls. Nie jestem pewien czy po usunięciu mojego konta z konsoli (jest to niestety konto, którego używam na co dzień w komputerze i telefonie, nie mogę go zostawić) te gry pozostaną ani czy dalsze korzystanie z nich będzie zgodne z licencją, więc proszę ich nie traktować jako elementu aukcji, ale możliwą niespodziankę.

http://allegro.pl/show_item.php?item=5757764975

Wczytywanie...

Poleć forum