1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 slim 250 gb (Pytania)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mieciuk632, Listopad 19, 2013.

1. mieciuk632

mieciuk632 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema to ja nie pisałem postów od długiego czasu ponieważ nie miałem czasu i mam kolejne pytania mniej więcej na temat xboxa

1.Czy jak kupie Xbox 360 slim 250 gb (teraz) to będę mógł przerobić go na lt 2.0 a nie na lt 3.0 (Kolega co ma serwis z wypożyczalnią gier na xboxa mówił że się nie da tylko te z 2011 roku da się ale chce się was zapytać :) )
    2.I czy jest możliwość taka sama jak w przypadku przerabiania gierki co jest na lt 3.0 na lt 2.0 czy jest możliwe z 2.0 na 3.0 ? czy nie zabardzo

Proszę o nie ostre komentarze i odpowiedzi bo jeszcze nie mam xboxa ale próbuje się dowiedzieć jak najwięcej o nim bo mam zamiar sb go przerobić na Lt 2.0
    Mam dylemat bo zbieram na xboxa a nie chce kupić i potem się rozczarować. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    2. Nie trzeba przerabiać gry z 2.0 na 3.0, gdyż te gry XGD2 przy wypaleniu pod LT 3.0 normalnie będą działać. Przerabianie na 2.0 było wymagane, gdy chciałeś pograć w nowsze tytuły na LT 2.0.

4. thomas2549

thomas2549 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przerobienie na 2.0 jest nieopłacalne, lepiej przerobić na nowsze 3.0. Z 3.0 możesz grać na Xbox Live, możesz powiedzieć dlaczego chcesz starszą wersję przeróbki?

5. mieciuk632

mieciuk632 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bo Kumpel ma na 2.0 i ściągnie sobie byle jaką wersją czy na 2.0 czy na 3.0 i tak i tak sformatuje sb te na 3.0 na 2.0 i se pyka np gta 5 itp ale mówicie że jak wypale płyte z grą 2.0 i włoże do 3.0 to będzie śmigać ? i jaki koszt przeróbki na lt 3.0 ?

6. thomas2549

thomas2549 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gry XGD2 będą śmigać ale XGD3 nie. A koszt przeróbki zależny od wersji konsoli, waha się od 50 do 250 zł.

Wczytywanie...

Poleć forum