1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim 250GB | 2 Pady | Kable | LT.3.0 | Pudełko

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KarMan, Czerwiec 14, 2014.

1. KarMan

KarMan Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam !
    Mam do sprzedania konsolę Xbox 360 Slim 4GB z oryginalnym dyskiem 250GB.
    Do konsoli posiadam oryginalne pudełko, jednak jest ono z KINECTEM który był w zestawie ale zaraz po zakupie konsoli sprzedałem go koledze ponieważ nie był mi kompletnie potrzebny.
    Konsola ma wgrane LT3.0 jednak nie jest zbanowana i można spokojnie korzystać z XBOX LIVE.
    Do konsoli dołączam zasilacz, kabel AV oraz kabel VGA do podłączania konsoli do monitora który nie posiada wyjścia HDMI.
    W zestawie są również 2 pady, jeden czarny który był w zestawie z konsolą jest w idealnym stanie, oraz pad biały który jest nowy i nie był wyciągnięty tylko w celu sprawdzenia czy działa, mam do niego fakturę zakupu z sklepu VOBIS.
    Konsola jest w idealnym stanie technicznym jak i wizualnym oczywiście są drobne ryski na górze obudowy ale są to normalne ślady użytkowania, jednak o konsolę bardzo dbałem. Laser bez problemu czyta płyty.
    Data produkcji konsoli to 22.02.2011, konsola jest na płycie głównej Trinity.
    Konsola nigdy się nie popsuła i nigdy nie było z nią problemów.

Reasumując, w skład zestawu wchodzi:
    -Konsola Xbox 360 Slim 4GB
    -Dysk 250GB
    -2 pady
    -Kable
    -Zasilacz
    -Pudełko

Na konsolę udzielam 7 dniowej gwarancji rozruchowej, tyle czasu w zupełności wystarczy żeby wszystko dokładnie przetestować.
    Możliwa negocjacja ceny i wysyłka pobraniowa.

ZDJĘCIA:
    Zippyshare.com - P1050676.JPG
    Zippyshare.com - P1050650.JPG
    Zippyshare.com - P1050652.JPG
    Zippyshare.com - P1050654.JPG
    Zippyshare.com - P1050658.JPG
    Zippyshare.com - P1050659.JPG
    Zippyshare.com - P1050660.JPG
    Zippyshare.com - P1050661.JPG

Cena: 780zł ( do negocjacji )

PS. Możliwa zamiana na PlayStation 3 lub PlayStation4 ( z dopłatą z mojej strony)

2. Lotnik421 Xbox One

3. KarMan

KarMan Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Up !!!

Wczytywanie...

Poleć forum