1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim - 250Gb 56 gier na dysku, Forza 4 Limited, F3 Ultimate, na PS3/Vita/tab

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez scooby666, Styczeń 12, 2013.

1. scooby666

scooby666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rdz
    Witam.

Tak jak w temacie zamienię mojego xboxa 360 slim, mam go od nowości, pełen komplet. Pudełko, dowód zakupu, pad, headset, zasilacz, konsola. Z mnóstwem gier na dysku. Takie jak Fable 3, Assasinss Creed Brotherhood, Just Cause 2, TDU2, Darksiders, Borderlands GOTY, NFS Hot Pursuit, Fallout NV,Tekken 6, Metro 2033, Battlefield BC2+VIETNAM i wiele wiele innych w tym świetne arcade.

W pudełkach mam limitowana Forze 4 i Forze 3 Ultimate.

Konsola nie przerabiana! Grana na live pewnie przez 2,5 roku;) Stan bardzo dobry, jedynie góra porysowana od padów, które tam leżały.

Całą listę podam na gg/mail.

Zamienię się na konsolę/tablet o podobnej wartości. Konsola najlepiej z dużą liczbą gier, najlepiej 2 pady(jeśli ps3). Od tabletu wymagam co najmniej 4 rdzeniowej Tegry 3 czyli Asus Transformer Prime/Nexus 7.

kontakt
    gg 7296128 (niewodoczny)
    666scooby666@gmail.com

wymiana w Warszawie, albo poprzez allegro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. scooby666

scooby666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rdz
    nieaktualne. Dostałem fajny zestaw ps vita.

Wczytywanie...

Poleć forum