1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim 250GB LT 3.0 + --->GTA 5 (oryginał)<----

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Hartge, Maj 12, 2014.

1. Hartge

Hartge Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Xbox 360 Slim 250GB przeróbka LT 3.0 + GTA 5 (4219540620) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Witam. Mam na sprzedaż XBOXa 360 Slim 250gb wersja z obudową w połysku. XBOX jest przerobiony (LT 3.0). W zestawie jest gra GTA V na dysku (oryginalna), a także różne inne gry (DEMO). Data produkcji XBOXA: 2010-06-02
    Kupiłem go pod koniec 2013r. przez premierę GTA V ale nie mam czasu grać i od 2 miesięcy leży nieużywany, dlatego go sprzedaję.
    Obudowa jest porysowana ale wszystko inne jest w dobrym stanie. Sprzedaję wraz z pełnym okablowaniem i padem.

Kupujesz:
    - konsola XBOX 360 Slim 250gb + przeróbka LT 3.0
    - oryginalny pad bezprzewodowy
    - oryginalna gra GTA 5 (na dysku)
    -różne gry demonstracyjne
    - pełne okablowanie (zasilacz itp.)

Dodatkowo dorzucę kod XBOX LIVE TRIAL GOLD 48H, gdyż zakupiłem, a nie miałem okazji go użyć.

Pozdrawiam i zapraszam do kupna ;)

Xbox 360 Slim 250GB przeróbka LT 3.0 + GTA 5 (4219540620) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wczytywanie...

Poleć forum