1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt Xbox 360 Slim 250GB na PS3

Temat na forum 'Zamienie' rozpoczęty przez Bolce8Havana, Październik 3, 2014.

1. Bolce8Havana

Bolce8Havana Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jaworzno
    Jak w temacie.

Zamienię xboxa 360. Wersja Slim z dyskiem 250GB. Posiadam konsolę z 2011 roku z założonym RGH (cena sprzedaży 589PLN) oraz "czystą" konsolę z 2013 (cena sprzedaży 449PLN). Mogę wymienić jedną lub drugą. Zależałoby mi na wymianie na PS3, które można przerobić bądź już na wersję przerobioną.

Do zestawu oczywiście dołączam pada (w bardzo dobrym stanie), zasilacz (oryginalny) oraz kabel HDMI. Wszystko przygotowane do podpięcia i odpalenia gier.

Tu jest ogłoszenie sprzedaży konsoli z RGH:
    http://olx.pl/oferta/xbox-360-slim-250gb-rgh-okazja-CID99-ID7hvzh.html#be743e60d4

Dla nieufnych jest również aukcja na Allegro:
    Xbox 360 Slim 250GB RGH - OKAZJA!!! (4662103874) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wracając jeszcze do tematu wymiany. Chętny na zamianę również w swoim zestawie musi posiadać pada, zasilacz, dysk i potrzebne okablowanie.

Interesują mnie oferty z województwa śląskiego , bądź małopolskiego. Wymiana face to face tak żeby każdy mógł sobie pooglądać sprzęt. Krążę często po Jaworznie, Chrzanowie i Chorzowie.

Zapraszam do wymiany, chętnych proszę o podsyłanie szczegółowych informacji. Piszcie w wiadomościach na OLX najlepiej:)

Nie odpisuję na smsy!!!

Wczytywanie...

Poleć forum