1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim 250GB Porysował mi płyty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 0Benek, Listopad 25, 2011.

1. 0Benek

0Benek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema jak w temacie wczoraj kupiłem Xboxa Slimke 250GB z Kinect w Media Expert jeżeli coś jest do tego.
    Wczoraj pograłem trochę, wyjąłem płytę schowałem do pudełeczka i czekała na 100% nie była porysowana.
    Przed chwilą chciałem zagrać i pojawił się na tv tylko obraz Xbox 360 i cisza.
    Xbox był w pozycji poziomej, nie był ruszany ni nic, włączałem już kinect adventures jeszcze nie zacząłem grać, nie ma mowy o jakimś puknieciu w Xboxa, stał na stabilnej szafeczce, płyta jest porysowana ok 3-4mm od obwodu płyty dookoła jest jakby pierścień.
    Czy jak oddam na gwarancji to mogę liczyć na nową konsole czy będę musiał czekać na naprawę?
    Co się mogło stać?
    I mam jeszcze pytanie bo zacząłem ściągać grę i ją anulowałem, jak wznowić pobieranie ?
    Pozdro !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Ale zaraz napisz po kolei nie działa konsola czy płyta czy to i to ?? Bo mieszasz strasznie.

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    z tego wynika ,że masz wadliwy model reklamujesz to u ms ,przyjedzie po to kurier wymieni o ile naprawde nie przestawiałeś itd konsoli podczas pracy. a pliki pobierane wznawiają się w tym miejscu co się ostatnio skończyły.

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    po opisie wnioskuję, że efekt porysowania wynika z przeniesienia/poruszenia konsoli podczas gdy w napędzie kręciła się płytka. Jeśli jest tak jak mówisz to spoko, reklamuj ale zapytaj czy nikt w domu nie tykał się konsoli i czy nie trącił podczas zabawy z kinektem ;)

6. Al Capone

Al Capone Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    odaj na gwaracje do sklepu i powiedz ze chesz inna a jak nastempny model bedzie wadliwy to wyslesz do M$

7. 0Benek

0Benek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zaraz po napisaniu byłem w sklepie, wszystko załatwione na 99% dostanę nową konsole.
    Pytałem domowników, nikt nic nie dotykał.
    Dzięki za odpowiedzi.

Wczytywanie...

Poleć forum