1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 slim 250GB przeróbka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez robcioxxx, Wrzesień 18, 2012.

1. robcioxxx

robcioxxx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Jestem nowy
    chciałbym przerobić konsole taką jak w temacie.
    Dodam ,że data jej produkcji to 2011-04-24 czyli jest na bank przerabialna.
    Po tacce wnioskuje ,że ma ona napęd liteon. Chciałbym abyście mi podali linki z poradnkami jak wgrać LT 3.0. Chciałbym to zrobić softwarowo tzn niechciałbym ingerować w sprzęt. Jest to wogóle możliwe?? Ponoć jak się przerobi slima to się traci gwarancję czyli jednak trzeba chyba naruszyć plomby. Głównie chciałbym abyście podali link to jakiegoś dobrego tutoriala dotyczącego przeróbki mojej konsolki.
    Z góry dziękuje za wyrozumiałość i odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Tak jest przerabialna, zarówno RGH jak i Ixtreme.

4. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  5. robcioxxx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    o matko przenajświętszą ile z tym roboty samemu tego rady nie dam zrobić myślałem ,że przeróbkę w xksie jest zrobić tak samo łatwo jak w psp ale lipa. Ja lutować wogóle nie potrafię chyba zapłace komuś żeby to zrobił. Mógłbym zaryzykować i robić to na własną ręke ale 850zetów piechotą nie chodzi. Jak coś zepsuje to ani gwarancji ani nic nie będe miał.

6. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    tak jak koledzy wyżej już napisali, aby przerobić konsole na lt3 (czyli wgrać sam flash do napędu) musisz X'a otworzyć, wiąże się to z zerwaniem plomb gwarancyjnych.

Jeżeli masz liteona z układem Mxic (czyli cięcie ścieżek) to możesz próbować szczęścia sam.
    Jeżeli masz układ winbond gdzie trzeba wiercić (coś takiego...od 1:40min ESLORD - Test of Kamikaze HACK KIT - YouTube) to lepiej to zanieś do serwisu który się tym zajmuje profesjonalnie, bo już nie jeden fachowiec popsuł napęd robiąc drilla.

1 osoba to lubi.
  7. robcioxxx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A może łatwiej by było zrobić przeróbke JTAG/RGH. Ale czy odpalały by na tym najnowsze gry typu max payne 3 czy tylko jakieś stare gry. Jakie np??

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1069
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie umiesz lutowac, wiec rgh sam nie zrobisz, na rgh dziala wszystko

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum