1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim 250Gb RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Seb, Sierpień 21, 2012.

1. Seb

Seb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie,

mam problem z odpaleniem gier, mianowicie przerobiłem obraz z iso>god, następnie wrzuciłem obraz na dysk konsoli przez 360 content manager i odświeżyłem freestyle dash'a w ustawieniach.

Od razu wgrałem też Title Update. Po wciśnięciu PLAY GAME napis ten na chwile znika, a po 2 sek. znów się pojawia bez uruchomienia gry.

Konsola mam od dzisiaj, wcześniej normalnie uruchamiały mi się gry które były już zainstalowane na dysku i Xemenu, teraz niczego nie mogę odpalić...

Jakieś pomysły?

2. Lotnik421 Xbox One

3. koniecznymail

koniecznymail Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    grzebałeś coś? usuwałeś? zmieniałeś ustawienia?

4. Seb

Seb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tzn. Postępowałem wg. Tutoriala odnośnie łączenia konsoli z kompem przez ftp i przenoszenia gier przez 360 content manager, tego w dziale Rgh

Wczytywanie...

Poleć forum