1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim 4 GB a dysk twardy

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez ziombelek, Kwiecień 27, 2011.

1. ziombelek

ziombelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hajnówka
    czesc, chcę sobie kupić xboxa 360 4 gb slim ponieważ 250 jest za wielki jak na moje wymagania. czy do 4 gb mozna dokupic np. 120 gb albo 60 ? jak tak to w jaki sposób, bo na allegro same 250 są?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Siwy96

Siwy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Jeśli się nie mylę to jedynym rozwiązaniem byłoby kupienie osobno dysku np. 120 GB i oddzielnie obudowy do dysku.

4. ziombelek

ziombelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hajnówka
    aha, to tez o tym pomyslalem temat do zamkniecia

5. slawek70

slawek70 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom
    Ja też mam slima 4GB, dokupujesz dysk (ja kupiłem 250GB) wkładasz do środka i wszystko hula

6. Bezelek126

Bezelek126 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brodnica
    EW. mozesz kupic dysk z serii wd bevs/bevt itd. np. 60gb i wgrac soft od dysku 60gb i masz tanio dobry dysk

7. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z tego co się orientuję to dyski do slimki są 250 GB na którym wolnego miejsca jest seryjnie 225 GB (sam mam tą konsole i dokupiłem dysk) i chyba 120 ale nie jestem pewien. Dysk kupowałem w salonie Vobis w Łodzi

8. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Nie potrzebujesz żadnej obudowy i każdy dysk ci podejdzie który współpracuje z Xboxem , po to slim ma wejście SATA aby nie były potrzebne obudowy , kupujesz dysk 60gb i obudowie od fata bierzesz śrubokręt torx rozkręcasz wyciągasz sam dysk wkładasz do Slima i git , to jest najprostsze rozwiązanie możesz kupić dysk WD i taki ci polecam 250gb już przystosowany do xa ok 150zł , a pamiętaj od przybytku głowa nie boli

9. piehursson

piehursson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    tez posiadam konsolę slim 4GB i myślałem nad kupnem dysku z allegro 120GB lub 250GB tylko się zastanawiam czy potrzebne są jakieś kombinacje z wgrywaniem softu czy taki dysk jest już gotowy do pracy (plug & play) no i czy przypadkiem za taki dysk nie dostane jakiegoś bana?

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    oryginalny lub WD ze zmienionym fw, bana nie dostaniesz

Wczytywanie...

Poleć forum