1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 Slim 4 GB RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez chrusmich, Listopad 5, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. chrusmich

chrusmich Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wałbrzych
    Witam ! mam do sprzedania Xbox 360 slim wersja czarna matowa 4GB. Płyta główna Trinity, zrobione RGH u ESLORDA ;)
    Wszystko działa jak należy, do tej pory bezawaryjna (konsole mam rok).
    W zestawie znajdują się dwa bezprzewodowe oryginalne pady biały i czarny w pełni sprawne, oryginalne pudełko, zasilacz,przejście na Eurozłącze, 6 oryginalnych gier - Tekken 6, UFC 2009, Forza 3 dwupłytowa, Dragon Ball Raging blast 2, Crysis 2, Resident Evil 5
    ( mam jeszcze oryginalnego Assassins Creed 3 jednak CD 1 ma pierścień z powodu poruszenia konsoli z płytą w napędzie, CD 2 z multi sprawne jednak kod został wykorzystany- jeśli się komuś przyda mogę dodać)
    Jeśli ktoś byłby zdecydowany mogę założyć aukcje na allegro, jeśli są jakieś pytania również pytać, jeśli uda mi się zdobyć aparat mogę po podsyłać zdjęcia
    cena ~ 700 zl
    ;)
    oczywiście możliwość negocjacji ceny
    podaje email : chrusmich@gmail.com

2. Lotnik421 Xbox One

3. klebley

klebley Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fajny zestaw ale mam jedno pytanie odnośnie ceny. Czy był byś wstanie z niej zejść np. nie sprzedając kilku gier albo jakiś inny zabieg zastosować :p. Po prostu kupił bym chętnie tego xboxa ale tak za 450 zł. Jeżeli ta cena, którą podałem Ci nie będzie pasować to prosił bym żebyś podał cenę i co w tedy dołączasz do konsoli :)

4. chrusmich

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wałbrzych
    wysłałem wiadomość na priv ;)

5. chrusmich

Polubienia: