1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 slim 4gb czy playstation 3?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sebulseboni, Luty 14, 2012.

1. sebulseboni

sebulseboni Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hej mam pytanie, chce sobie kupic konsole ale nie wiem jaka. Chce grac przez neta i na orgialnych plytach. Jaka jest róznica w grafice miedzy tymi konsolami? Co polecacie? Z góry dzieki. ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Na to pytanie sam sobie musisz odpowiedzieć :) Ja wybrałem x-a i jestem z niego zadowolony :)

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jest to forum xbox, więc wiadomo co większość poleci :) Przez neta to niby lepiej jest na xbox`ie, płacisz ale serwery są lepiej utrzymywane, na ps masz za darmo ale niby jest gorzej, nie wiem bo nie gram, patrzyłem to co piszą inni.
    A tak wg to jest taka zakładka Giełda > Co kupić? i tam zadajemy takie pytania :)

5. key

key Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Sprawdź listę gier, które Ciebie interesują, porównaj na którą są platformę i masz odpowiedź. Obie konsole są fajne :)

6. lykanin

lykanin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Samorządki
    Kiedyś miałem x'a ale złapał rrod. Teraz postanowiłem zakupić no nowo konsole też zastanawiałem się nad ty co teraz kupić. Znów kupiłem xboxa i jestem zadowolony...
    Dużo gram przez neta w AC R i gra się na prawdę świetnie. Więc polecam x'a... A ale co kupisz zależy od Ciebie...

7. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Ja bardziej polecam X'a :D
    Jeżeli chcesz przerobić konsolę i grać na piratach to nie patrz nawet na PS3 tylko kupuj odrazu XBOX'a360... Jeżeli chcesz grać na oryginałach to ps3 chyba trochę wygrywa oprócz tego, że ma mniej wygodnego pada...
    Ja nawet jakbym grał na oryginałach to bym wybrał X'a :)

hmm... Pytałeś o grafikę...
    ...Według mnie trochę lepszą ma XBOX, ale dużo osób mówi że PS3.
    Sam sobie odpowiedz na to pytanie:
    http://www.free-press-release.com/uploads/news/2010/12/20/1292902158_img0.jpg
    http://www.play3.de/wp-content/uploads/2007/12/burnout_vergleich.jpg
    http://www.videogameszone.de/screenshots/original/2009/10/Barca_Valdes_PS3_vs._Xbox_360.jpg

8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
  9. okti51

okti51 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja również polecam x'a tylko że jak będziesz kupował to radzę dać ci kilka stow więcej i kupić 250

Wczytywanie...

Poleć forum