1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBox 360 Slim 4GB i pendrive 16/32GB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dell, Luty 10, 2014.

1. Dell

Dell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Zastanawiam się nad zakupem XBoxa Slime 4GB. Zrezygnowałem z wersji 250GB, ponieważ jest trochę droższa. Czy jeżeli włożę do USB w konsoli pendrive 16/32GB, będę mógł na niego nagrywać gry i uruchamiać je z pendrive + płyty w napędzie? Czy taka opcja ma jakieś minusy w stosunku do 250GB? Nie gram naraz w 10 tytułów, tylko góra 2/3, po czym zaczynam nowe, gdy skończę zaczęte jako pierwsze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Będziesz mógł. Najlepiej, aby pendrive miał dobrą prędkość odczytu - min. 15 mb/s.
    Uważam, że lepszym rozwiązaniem byłoby np. kupno dysku 60 GB. Cena podobna do ceny dobrego pena 32 GB.
    Na pendrive nie zainstalujesz wymaganej zawartości np. w BF4, NFS Rivals.

1 osoba to lubi.
  4. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Niektore gry np. Bf4 wymagaja wysku wew. Ale wiekszosc mozna zainstalowac na pendriva.

Wysłane z mojego ST26i

1 osoba to lubi.
  5. Dell

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mógłbyś podać przykładowy link do produktu? Najlepiej allegro.

6. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tutaj przykładowa aukcja.
    DYSK XBOX360 60GB XBOX 360 60 GB KRK (3959573637) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Na allegro trochę drogo ale taki dysk spokojnie kupisz do 80 zł.
    Aha i jeszcze jedno - dysk jest do PHAT'a, więc musiałbyś wyjąć go z obudowy i włożyć do konsoli.
    Ewentualnie możesz dołożyć trochę i kupić np. coś takiego:
    NOWY DYSK WD WD3200BEVT 2,5 320 GB 5400 8MB WYSFRE (3881340641) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Po zakupie odpowiednio go flas***esz i już.

1 osoba to lubi.
  7. Dell

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zastanawiam się, czy jest w ogóle sens bawić się w te dyski. Czy nie ma nic mniejszego, niż 250GB? 4, 250, 500 i tyle?

8. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    20, 60, 120, 250, 320.
    Te 3 pierwsze najczęściej są w obudowach do PHAT'ów, więc musiałbyś wyjąć je z niej i włożyć do konsoli.

1 osoba to lubi.
  9. Dell

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale w Slimach znajdę tylko 4, 250 i 500? Chodzi mi o to, żeby nie bawić się w wyciąganie, kupowanie, tylko od razu kupić konsolę i śmigać. :) Móc zagrać w gry, które wymagają dysku.

10. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    250 i 320. Nie ma dysków 500 - no chyba, że masz przerobioną konsolę (RGH) to możesz włożyć nawet dysk 2 TB jakiejś innej marki ;)
    Na allegro niby są dyski 60GB w obudowach do slim ale cena 129 zł.. to już za 20 zł więcej możesz mieć dysk 320GB.

1 osoba to lubi.
  11. Dell

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Popatrzyłem i stwierdzam, że bardziej opłaca mi się kupić Slima z 250GB, niż z 4GB i dokupić dysk. Wyjdzie praktycznie na to samo, a zabawy co nie miara. Czy mam rację? Jak to widzisz?

12. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zależy w jakiej cenie jest 4GB i 250GB. Kupujesz konsolę nową czy używaną?
    Moim zdaniem bardziej się opłaca kupić wersję z dyskiem, niektóre gry wymagają instalacji dodatkowej zawartości na dysk a poza tym możesz kupować gry w wersji cyfrowej, jak masz Golda to miesięcznie możesz pobierać 2 gry za darmo na dysk.
    Instalowanie gier płytowych na dysk = mniejsze zużycie lasera (płyta musi być w napędzie tylko do weryfikacji, później napęd siedzi cicho).

1 osoba to lubi.
  13. Dell

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chcę konsolę nową, jednak mam zamiar ją przerobić. (miałem kilka nieprzyjemnych doświadczeń z używanym sprzętem)
    Chciałbym grać przez live w FIFE 14. (czytałem nagrywaniu o IhASem)
    Poza tym konieczznie GTA 5, wspomniane BF4, Gears of War, a reszta się okaże. :)

14. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Bierz z dyskiem :) Nawet jeżeli będziesz miał przerobioną to i tak dysk się przyda (np. do instalowania gier na dysku, aby zaoszczędzić laser)

1 osoba to lubi.
  15. Dell

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ok. Czy cena 800 zł z dyskiem 250GB jest w porządku?

16. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No powiem ci tak.. używaną 250 w dobrym stanie znalazłbyś za jakieś 600-650 zł.
    Nie wiem czy jest sens kupować nową skoro i tak stracisz gwarancję po przerobieniu.
    Aha i pamiętaj - jeżeli kupisz nową konsolę to najprawdopodobniej będzie ona z 2012,2013 roku, więc koszt LT (typ przeróbki - wypalanie na płyty) to plus minus 200-250 zł. Jeżeli kupiłbyś np. używaną trinkę (do 08.2011) to cena przeróbki nie przekraczała by 50 zł.
    PS. Zerknij do działu Giełda na forum. Kolega Ankoholik sprzedaje nowe konsole z LT 3.0 chyba za 669 zł. Wtedy wystarczy, że dokupiłbyś dysk (np. ten 320GB za 149 zł) i miałbyś wszystko za 820 zł.

1 osoba to lubi.
  17. Dell

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  18. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    No to nie bierz, bo nie wiadomo czy to przypadek, czy zwiastuje to jakąś większą awarie.
    Polecam poszukać i kupić konsole od kogoś na forum, masz 100 pewności że sprawna i gwarancje dają na swoją usługe

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4

19. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No zestaw byłby dobry ale z tym zawieszeniem może być jakiś problem.. teraz się "tylko" zawiesza a kiedyś może paść..
    Moja poprzednia konsola (Trinity) miała z 3 lata i nawet jak chodziła kilka godzin to nie łapała żadnej zwiechy..
    Znajdź coś innego.

Wczytywanie...

Poleć forum