XBox 360 Slim 4GB i pendrive 16/32GB

Dell

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Zastanawiam się nad zakupem XBoxa Slime 4GB. Zrezygnowałem z wersji 250GB, ponieważ jest trochę droższa. Czy jeżeli włożę do USB w konsoli pendrive 16/32GB, będę mógł na niego nagrywać gry i uruchamiać je z pendrive + płyty w napędzie? Czy taka opcja ma jakieś minusy w stosunku do 250GB? Nie gram naraz w 10 tytułów, tylko góra 2/3, po czym zaczynam nowe, gdy skończę zaczęte jako pierwsze.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Będziesz mógł. Najlepiej, aby pendrive miał dobrą prędkość odczytu - min. 15 mb/s.
Uważam, że lepszym rozwiązaniem byłoby np. kupno dysku 60 GB. Cena podobna do ceny dobrego pena 32 GB.
Na pendrive nie zainstalujesz wymaganej zawartości np. w BF4, NFS Rivals.
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Niektore gry np. Bf4 wymagaja wysku wew. Ale wiekszosc mozna zainstalowac na pendriva.

Wysłane z mojego ST26i
 

Dell

Użytkownik
Użytkownik
Mógłbyś podać przykładowy link do produktu? Najlepiej allegro.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tutaj przykładowa aukcja.
DYSK XBOX360 60GB XBOX 360 60 GB KRK (3959573637) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Na allegro trochę drogo ale taki dysk spokojnie kupisz do 80 zł.
Aha i jeszcze jedno - dysk jest do PHAT'a, więc musiałbyś wyjąć go z obudowy i włożyć do konsoli.
Ewentualnie możesz dołożyć trochę i kupić np. coś takiego:
NOWY DYSK WD WD3200BEVT 2,5 320 GB 5400 8MB WYSFRE (3881340641) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Po zakupie odpowiednio go flas***esz i już.
 

Dell

Użytkownik
Użytkownik
Zastanawiam się, czy jest w ogóle sens bawić się w te dyski. Czy nie ma nic mniejszego, niż 250GB? 4, 250, 500 i tyle?
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
20, 60, 120, 250, 320.
Te 3 pierwsze najczęściej są w obudowach do PHAT'ów, więc musiałbyś wyjąć je z niej i włożyć do konsoli.
 

Dell

Użytkownik
Użytkownik
Ale w Slimach znajdę tylko 4, 250 i 500? Chodzi mi o to, żeby nie bawić się w wyciąganie, kupowanie, tylko od razu kupić konsolę i śmigać. :) Móc zagrać w gry, które wymagają dysku.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
250 i 320. Nie ma dysków 500 - no chyba, że masz przerobioną konsolę (RGH) to możesz włożyć nawet dysk 2 TB jakiejś innej marki ;)
Na allegro niby są dyski 60GB w obudowach do slim ale cena 129 zł.. to już za 20 zł więcej możesz mieć dysk 320GB.
 

Dell

Użytkownik
Użytkownik
Popatrzyłem i stwierdzam, że bardziej opłaca mi się kupić Slima z 250GB, niż z 4GB i dokupić dysk. Wyjdzie praktycznie na to samo, a zabawy co nie miara. Czy mam rację? Jak to widzisz?
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zależy w jakiej cenie jest 4GB i 250GB. Kupujesz konsolę nową czy używaną?
Moim zdaniem bardziej się opłaca kupić wersję z dyskiem, niektóre gry wymagają instalacji dodatkowej zawartości na dysk a poza tym możesz kupować gry w wersji cyfrowej, jak masz Golda to miesięcznie możesz pobierać 2 gry za darmo na dysk.
Instalowanie gier płytowych na dysk = mniejsze zużycie lasera (płyta musi być w napędzie tylko do weryfikacji, później napęd siedzi cicho).
 

Dell

Użytkownik
Użytkownik
Chcę konsolę nową, jednak mam zamiar ją przerobić. (miałem kilka nieprzyjemnych doświadczeń z używanym sprzętem)
Chciałbym grać przez live w FIFE 14. (czytałem nagrywaniu o IhASem)
Poza tym konieczznie GTA 5, wspomniane BF4, Gears of War, a reszta się okaże. :)
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Bierz z dyskiem :) Nawet jeżeli będziesz miał przerobioną to i tak dysk się przyda (np. do instalowania gier na dysku, aby zaoszczędzić laser)
 

Dell

Użytkownik
Użytkownik
Ok. Czy cena 800 zł z dyskiem 250GB jest w porządku?
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
No powiem ci tak.. używaną 250 w dobrym stanie znalazłbyś za jakieś 600-650 zł.
Nie wiem czy jest sens kupować nową skoro i tak stracisz gwarancję po przerobieniu.
Aha i pamiętaj - jeżeli kupisz nową konsolę to najprawdopodobniej będzie ona z 2012,2013 roku, więc koszt LT (typ przeróbki - wypalanie na płyty) to plus minus 200-250 zł. Jeżeli kupiłbyś np. używaną trinkę (do 08.2011) to cena przeróbki nie przekraczała by 50 zł.
PS. Zerknij do działu Giełda na forum. Kolega Ankoholik sprzedaje nowe konsole z LT 3.0 chyba za 669 zł. Wtedy wystarczy, że dokupiłbyś dysk (np. ten 320GB za 149 zł) i miałbyś wszystko za 820 zł.
 

Dell

Użytkownik
Użytkownik
A to? XBOX 360 SLIM 250 GB + GRY ! (3955915543) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Martwi mnie tylko zawieszanie się konsoli przy dłuższej grze.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
No to nie bierz, bo nie wiadomo czy to przypadek, czy zwiastuje to jakąś większą awarie.
Polecam poszukać i kupić konsole od kogoś na forum, masz 100 pewności że sprawna i gwarancje dają na swoją usługe

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
No zestaw byłby dobry ale z tym zawieszeniem może być jakiś problem.. teraz się "tylko" zawiesza a kiedyś może paść..
Moja poprzednia konsola (Trinity) miała z 3 lata i nawet jak chodziła kilka godzin to nie łapała żadnej zwiechy..
Znajdź coś innego.
 

Do góry Bottom