1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim 4GB- Jak zadabać.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Oski1919, Lipiec 23, 2011.

1. Oski1919

Oski1919 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.
    Otóż interesuje mnie jak dbać o moją konsolę Xbox 360 slim.
    Konsola jest ułożona poziomo, po bokach (Góra i dół jakby stała pionowo) jest 3cm luzu, a u góry z 20cm. Czy to odpowiednie?

Proszę mi również powiedzieć jak o nią dbać itp.

Czy częste podróże z konsolą są złe? (Wsadzam ją do pokrowca po laptopie).

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    jak chcesz o nia zadbac to tak nie zastawiac jej nie trzymac w ciasnych polkach itd nie stawiac kubkow albo butelek z piwa:) najlepiej zeby nie byla w miejscu gdzie sie bardzo kurzy bo wszystko osiada srodku zapychajac wentylacje. jak burza wylaczanczac z pradu. i nic sie nie stanie jak ja czesto gdzies wozisz chyba ze ci spadnie na ziemie lub po schodach pozdr

4. Oski1919

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A to miejsce w którym trzymam jest bezpieczne?

5. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    slim ma ten plus ze ma wentylacje na gorze wedlug mnie moze byc.zawsze jak sie zepsuje to oddasz na gwarancje. i jak sie ma zepsuc i tak sie zepsuje co bys z nia nie robil. najwazniejsze zeby nia nie ruszac jak czyta plyty bo porysuje i moze sie uszkodzic laser z tego. jak przerobiona lepiej tandentnych plyt nie kupowac bo skrace zycie laser. a gierki najlepiej zgrywac na hdd ciszej chodzi i naped dluzej pozyje

6. Oski1919

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie, przerabiać raczej nie będę, ponieważ mamy Polski Live. Chyba się zastanowię nad daniem konsoli w inne miejsce skoro tak mówisz.
    Jeżeli mogę zapytać to w jakim miejscu Ty masz konsolę ustawioną?

Na razie HDD nie kupuję, myślę aby zrobić to za pół roku, ponieważ teraz trochę za dużo wydatków.

7. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ja zawsze gora niczym nie zaslonieta .teraz trzymam ja w pudelku :) bo nie korzystam a tak mialem ustawiana ja na dywanie kolo tv. lub na jakies szafce nie zakrytej a swoja droga musze go na ziemi trzymac bo mam takie meble zeby nie ma miejsca. hdd polecam nie firmowego sam mam takiego za 190zl 250gb z allegro i fajnie chodzi wszystko i dziala juz pol roku.mozesz ja trzymac gdzie trzymasz nic sie nie stanie. jak sie ma zdupic i tak sie zdupi. z fleshem tez graja na live tylko ze ryzyko bana jest i mozesz zawsze grac gry nonjtag

8. Oski1919

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki, na pewno za wszystkie twoje wypowiedzi dam PRZYDATNE.
    Mam jeszcze jedno pytanie. Czy konsola poinformuje mnie gdy będzie jej za gorąco itp.?

9. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    tak wylaczy sie i pojawi sie napis o tym. tak mialem w facie .ale takie przegrzanie konczylo sie 0020 odlutowanie gpu. i wiekszosc co pisze pisze w instrukcji i dolaczylem od siebie uzytkowanie o zdrowym rozsadku.i najlepiej zeby stala na rownej powiesni bo nie wiem czy nie rysa plyt jak krzywo stoi

10. Oski1919

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Aha, dzięki.
    Ile tak na Slimie można dziennie grać? Bo gdy go dostałem, wpadłem do kumpla i 8h w Fight night Champion graliśmy, czy to nie za dużo?

11. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Konsola strasznie rysuje płyty jak krzywo stoi a jak nie daj boże przechyli się trochę to po płycie najlepiej położyć ją poziomo wtedy też ma najlepsze chłodzenie.

Up to jest konsola do gier graj nawet 24/7 ona ma to wytrzymywać i wytrzyma.

12. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    grac se moze ile chcesz kiedys z bratem gralismy na zmiane 3dni chodzila i o dziwo e74 sie skonczyla ale konsola miala z 3lata juz. piratow to nie jest szkoda ale orginaly raczej jak porysuje mozna oddac naprawe takiej plyty ale nie zawsze dzialaja jak na poczatku

13. Oski1919

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki Altres.

Nie mam więcej pytań, ale prosze nie zamykać, ponieważ inni użytkownicy mogą mieć jakieś pytania.

14. Oski1919

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przepraszam.
    Mam jeszcze jedno pytanie:
    Czy ten kabel będzie dobra jakość obrazu? (Już go zamówiłem i jutro ma być)
    VGA HD AV CABLE | Xbox 360 | ROBSON.PL

Wiem, że mogą być podwojone litery, ale mi to nie przeszkadza. Będę grał z 4m od monitora.

P.S Onix, Tobie również dziękuję za ostatnią odpowiedź, po prostu nie zauważyłem, ponieważ była na drugiej stronie.

Pozdrawiam.

15. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    mam podobny obraz jest oki:) gorzej jak chcesz do czincha podpiac kino domowe powyzej 2.1 to trzeba troszke sie pobawic z kablami:)

16. Oski1919

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki.
    Z głośnikami nie będzie problemu, ponieważ mam je w monitorze, a ten kabel zamówiłem u nich na promocji (Ich aukcja na allegro) wraz z adapterem z 2xRCA na 1xMini Jack 3.5mm.

Jakby co to dla Xbox'a znalazłem inne miejsce, trochę meble przesunąłem i jest, tyle, że obok grzejnika i na zimę chyba wrócę do tego miejsca o którym wcześniej psiałem.

Wczytywanie...

Poleć forum