1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 SLIM 4gb + Kinect + 3 Pady LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Yudi, Lipiec 7, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Yudi

Yudi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Chciałbym sprzedać swoją konsolę Xbox'a 360 Slim z lt 3.0
    Konsola ma trzy lata zakupiona w 2011 roku w Saturnie w Galeri Krakowskiej, przerobiona pod koniec 2013 r.
    Nigdy sam nie rozkręcałem konsoli w zasadzie to była rozkręcana tylko przy przeróbce.. Nie miałem też żadnych problemów z konsolą.
    Pady mam 3... Wszystkie oryginalne... Jeden dołączony do zestawu (czarny), drugi zakupiony kilka miesięcy później (też czarny 2011r.), trzeci kupiony kilka miesięcy temu ( sliver edition 2014 r. )...
    Wszystkie pady są jak najbardziej sprawne czarne w stanie dobrym ( kilka delikatnych ledwo widocznych rysek, wyciorane gałki gumowe od użytkowania ) a srebrny ( sliver edition ) w bardzo dobrym...
    Czas na opis kinect'a... właściwie nawet nie wiem czy on ma ślady użytkowania, leży biedak się kurzy jak cała konsola. Bardzo rzadko kinect był używany, konsola z resztą też...
    Oczywiście wszystko razem w zestawie z pudełkami ( jeśli uda mi się je odnaleść.. posiadam pudelka od xboxa i kinecta [ od kinecta troszku pudełko kotek mi pogryzł ])
    Oryginalne okablowanie ( nie dołączam kabla hdmi ) zasilacz, kable do tv, dołącze też oryginalny dysk xbox'a 360 slim 250gb... nie ręczę za to iż będzie działać kiedyś miałem na nim oryginalne giery zakupione na allegro z kontami.. po jakimś czasie xbox zaczął mi się wieszać robić cuda okazało się, że jak wyciągnę dysk to działa normalnie wkurzyłem się na utrate gier i przerobiłem skubańca.
    Także dysk jest gratis :p
    Nie posiadam prawdopodobnie żadnego paragonu na życzenie mogę poszukać ale nie wiem czy uda mi się znaleść.
    Sądzę iż dobrze opisałem swój sprzęt kupując to wiesz co masz ;) .
    Na życzenie mogę dodać zdjęcia odpowiem też na wszelakie pytania opisane poniżej. :)
    Przeraszam z góry za błedy językowe.

@EDIT
    3 Gry oryginalne w zestawie Kinect Adventures, Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts i gra na xboxa ( 1, nie one ! ) Oddworld Munch Odysse. Wszystkie gry działają.

Mieszkam 45km od Krakowa w strone Oświecimia.. Między Zatorem, Chrzanowem i Alwernią.

Zainteresowani prosze pisać pod spodem... ( czasem moge nie zauważyć wiadomości na pw żadko się loguje przeważnie sprawdzam posty bez logowania )

Cena 520 zł do negocjacji

2. Lotnik421 Xbox One

3. _-=JOGGI=-_

_-=JOGGI=-_ Banned Xbox One Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bieżuń
    Jaka cena??'

4. Yudi

Yudi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Myśle iż 520 to była by uczciwa cena aczkolwiek można ponegocjować

@EDIT

Dołączam zdjęcia:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

5. Yudi

Yudi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dalej aktualne

6. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Ten pad srebrny ma obracany "krzyżak" ?? Jaka cena by byłą samego pada ??

7. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Odbiór osobisty możliwy ?

8. Yudi

Yudi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak najbardziej odbiór osobisty mile widziany... sam pad niestety nie na sprzedaż wszystko tylko w zestawie ;)

Opcje odbioru towaru to: Odbiór osobisty, wysyłka kurierska pobraniowa bądz zwykła po wcześniejszej wpłacie na konto, paczka pocztowa do wyboru do koloru :)

9. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wyslij mi nr tel na PW i adres dokladny

10. Yudi

Yudi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: