1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 SLIM 4GB + kinect

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Wiktor Kumala, Listopad 11, 2011.

1. Wiktor Kumala

Wiktor Kumala Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich, jestem tutaj nowy, mam pare pytań co do xboxa, gdyż jest to moja pierwsza konsola.
    A więc, po odłączeniu kinect'a, można grać normalnie, i pytanie czy będą działać gry pirackie, ściągnięte z internetu? Lepiej kupić osobno xboxa 360 250gb i kinect, czy razem xbox 360 4gb i kinect?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamilmix

Kamilmix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ossowice
    Po przeróbce konsoli gry pirackie będą działać. Kinecta możesz zawsze dokupić używanego po niższej cenie. Lepiej wybrać Xboxa z dyskiem 250GB, ponieważ możesz na nim instalować gry, różne dodatki DLC i gry arcade.

Tapnięte z Ace

4. Wiktor Kumala

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wolałbym nie przerabiać, boje się. Czyli lepiej nie kupować wszystkiego w jednym pudełku, tak? Lepiej osobno i z dyskiem 250gb? A co mogę instalować na tym dysku, gry jakieś z neta, np: COD ?

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Kup konsole z dyskiem 250gb a później popatrz używane kinecty na allegro idzie wychaczyć w niskiej cenie...
    Jeżeli nie chcesz przerabiać to będziesz musiał kupywać oryginały, jeżeli chcesz piraty musisz przerobić.
    Na dysku możesz instalować gry aby nie obciążać lasera, gry z neta ściągać, avatary itd.

6. Wiktor Kumala

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jakie gry i z jakich źródeł mogę wpakować na dysk? Np. CODa itd ?

7. Kamilmix

Kamilmix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ossowice
    Każdą grę z płyty możesz skopiować na dysk i aby ją otworzyć musi być płyta w napędzie.

8. Wiktor Kumala

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli podsumując, bez przerabianie muszę kupywać oryginałki. Trochę mnie to wyniesie :D

9. xbox40

xbox40 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    szczecin
    tak na oryginałach troche cie to wyniesie ,wiec raczej radziłbym przerobic to jest koszt 50 zl nie jest tak duzo na chwile obecna a odpala ci sie wszystkie gry z 2011 r

10. Jack Herer

Jack Herer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a nie ma problemów z przeróbka xboxa z kinect chodzi mi o gry na kinect czy beda bez problemowo dzialac

Wczytywanie...

Poleć forum