1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim 4gb - konsola dla chłopaka ;)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez michalinka_zet, Wrzesień 3, 2013.

1. michalinka_zet

michalinka_zet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Hi ;) Szukam prezentu dla lubego i pomyślałam o konsoli. Lubi sobie pogierczyć ;) Jak się tam przeszłam po sklepach, to te konsole chodzą w jakiś zaporowych cenach :/ Chyba będzie mnie stać tylko na używaną... Czy ten model byłby OK Xbox 360 slim 4gb, czy polecacie coś innego? Na co zwrócić uwagę przy takim zakupie, bo ja się kompletnie na tym nie znam (bardziej znam na ciuchach i maseczkach :p).

2. Lotnik421 Xbox One

3. dadas1122

dadas1122 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. michalinka_zet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
  5. pabllopl

pabllopl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Puławy
    jesli chodzi o ta pierwsza oferte to juz w granicach 530 zl mozna kupic nowke sztuke ze sklepu na allegro

6. michalinka_zet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    OK, dzięki bardzo. Poszukam na allegro ;)

7. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kup przerobionego i nie będzie zmartwienia:). Nie słyszałem od dysku 350gb do slima. Jak masz więcej kaski dokup kinect . Ale kupuj z dyskiem laser dłużej pożyje. Możesz kupić z giełda/sprzedam z forum też dużo sprawdzonych sprzedawców.

Spróbuj ją kinect przekonać.

1 osoba to lubi.
  8. Komornik190

Komornik190 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Legnica
    taką dziewczyne to bym chciał jeszcze zakupi xboxa 360:) Moja nie nawidzi jak gram i przy niej dla ostrożności sprzętu nie właczam:D

9. michalinka_zet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Hm, a jakbym zainwestowała w taki zestawik Xbox360 20GB + kinect + gra pod Kinect (+ bardzo bogaty zestaw) :)

Ja nie mam problemu z tym, że mój facet gierczy, tak jak on nie ma problemu z tym, że ja oglądam seriale ;) Każdy robi to, co lubi, ale oczywiście w granicach normy. Równowaga między czasem wspólnym, a czasem na nasze hobby jest zachowana ;)

10. SuperSlimek

SuperSlimek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Lepiej nie kupuj używanych - w sklepie jak kupisz to przynajmniej masz gwarancję na jakieś zniszczenia a na takim Allegro to nie dość, że mogą cię oszukać to jeszcze konsolę możesz kupić zepsutą.

11. michalinka_zet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    No ale w tym problem, że nie stać mnie za bardzo na nowy sprzęt, dlatego celuję w używany ;) Oczywiście obawiam się trochę tego, o czym piszesz, ale z drugiej strony kupuję na takich serwisach już kilka lat i do tej pory nikt mnie nie oszukał. Więc może mam nosa do uczciwych ludzi? ;) Anyway, wracają do tematu - tamto ogłoszenie jest już nieaktualne, ale znalazłam jeszcze taki zestaw OKAZJA! XBOX 360 SLIM+ 2 pady+Kinect+Gry+Pilot Nowy! Sprzedawca jest daleko ode mnie, ale mam znajomego w tych okolicach, to by pojechał obejrzeć osobiście.

12. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli ten sprzedawca nie oszukuje i rzeczywiście stan konsoli jest taki jaki jest i gwarancja jeszcze jest 2-letnia to warto przemyśleć. Za 900 zł masz slimkę z kinectem.

13. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1120
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nowy to tu jest tylko pilot chyba ... :D
    Nie wierz w bajki ,że gwara jeszcze 2 lata , skoro konsola kupiona na gwiazdkę ,to w najlepszym razie -gwiazdkę 2012r,więc gwarancji MS zostało 1rok, chyba ,że jakaś gwarancja w sklepie dokupowana była, ale nie wiem na jakich to zasadach działa.

14. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    #Jabar, możliwe, że właściciel dokupił jeszcze dodatkową gwarancję, teraz w sklepach tak jest, można dokupić gwarancję do 5 lat, gwarancję od uszkodzeń mechanicznych itp. za dodatkową dopłatą do konsoli. Sam tak mam kupionego laptopa z dodatkowym ubezpieczeniem itd., raz mi upadł niefortunnie z kolan na dywan i dysk twardy się uszkodził, oddałem na gwarancję i wymienili na nowy.

15. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Michalinko czy Ty aby nie za bardzo się poświęcasz. Jeśliby moja dziewczyna miałaby mi kupić konsolę to musiałbym mieć pewność, że i ona na tej konsoli będzie ze mną od czasu do czasu gierczyć. Z tego co widzę to Ty raczej nie jesteś za bardzo zainteresowana grami. Nie mylę się ?

1 osoba to lubi.
  16. michalinka_zet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    No właśnie zależałoby mi na wspólnej rozrywce. Faktycznie nie gierczę, ale może zacznę? ;) Może być bardzo sympatyczny sposób na wspólne spędzanie czasu :)
    No to może coś takiego konsola xbox 360 4gb KINECT + duuużo gier, tylko że tu już cena dużo wyższa i pojedynczy pad :/ Ech, chyba tego nie kupię, za skomplikowane to :/

17. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Według mnie to się nie opłaca. Tytuły nie są jakieś specjalne.
    Samego X360 slim 4gb kupisz za 500-550 zł, kinect 150-250. (Oczywiście biorę pod uwagę ceny używanej konsoli i kinecta).

18. michalinka_zet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
  19. BialyGTi2

BialyGTi2 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ustka/Słupsk
    ten twoj facet to ma fajnie . dziewczyna kupuje mu Konsole :p ja na twoim miejscu bym sie grubo zastanowił nad kupnem konsoli. Kupisz konsole stracisz chłopaka :p wciagnie go magia gier hehehe . a co do samej konsoli to poszukaj na tablicy tam czesto sprzedaja fajne sztuki za niewielkie pieniadze

Tu Taka Fajna Sztuka

http://tablica.pl/oferta/xbox-360-250gb-4-pady-jedyna-okazja-ID4tE9T.html#fc3a706e86

http://tablica.pl/oferta/xbox-360-slim-z-dyskiem-250-z-kinectem-i-grami-ID4tvgf.html#7df0ca7e7e

Wczytywanie...

Poleć forum