1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim 4Gb napęd po drillu wgranie LT3.0?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez faqltet, Kwiecień 4, 2012.

1. faqltet

faqltet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Mam konsolę, która została poddana przeróbce tj był wykonywany drill i wgrany LT2.0.
    Po jakimś czasie szlag trafił pamięć wewnętrzną 4GB - przestała być wykrywana.
    Postanowiłem przywrócić ustawienia fabryczne - bez rezultatu.
    Z braku znajomości tematu podłączyłem konsolę do neta a ta wykonała aktualizację - myślałem, że może to w jakimś stopniu pomoże.
    No i pomogło....
    Nie pozostało nic innego jak skorzystanie z pena 8GB jako zamiennik wbudowanej pamięci.

Obecnie posiadam Dash - 2.0.14719, dzięki title update mogę grać w niektóre gierki, które posiadam na stanie... Ale to nie jest to co chciałbym.
    Cholernie zależy mi na tym, aby ponownie móc bezproblemowo napierdzielać w tytułu posiadane na półce - wiem, będę musiał je zassać od nowa i przepalić krążki, ale żeby to zrobić wymagane jest wgranie LT3.0.

Mam napęd LiteON i pytanie czy w warunkach domowych jestem w stanie sobie poradzić z aktualizacją napędu do LT3.0 ?

Posiadam kable niezbędne do podłączenia napędu.

Z góry dzięki z odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Tak. Podłącz napęd do komutera, ściągnij program JungleFlasher przeczytaj tutorial JF. Zobacz czy twój napęd jest zablokowany czy nie.
    http://xboxforum.pl/artykuly-206/zczytanie-flash-lite-0225-najlepszy-artykul-edycja-1-a-98425/
    http://xboxforum.pl/artykuly-206/[tutorial]-odczyt-unlock-flash-lite-dg-16d4s-jungleflasher-124974/

Wczytywanie...

Poleć forum