1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 Slim 4gb parę pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez JareckiHM, Kwiecień 17, 2014.

1. JareckiHM

JareckiHM Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Malbork, Poland, Poland
    Kupiłem Xbox'a z tej aukcji XBOX 360 4gb JAK NOWE 12 MIES GWARANCJI HURTOWNIA (4139604687) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. z tego co widzę to jest to najnowsza wersja Xbox'a i podobno na nią nie ma przeróbki a ja jednak dostałem przerobionego czy to prawda? Pozatym wziąłem od kolegi parę gier przerobionych i czyta mi je jako filmy DVD a przy niektórych pisze komunikat w paru językach. Mój kolega też ma chyba LT3.0 tak jak ja niby ale u mnie gry nie działają czy mogę mieć nieprzerobionego. I jeśli mam przerobionego go jednak to mogę sprawdzić jakoś dokładnie jaką mam przeróbkę w xbox'e?​

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartos

bartos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    skoro gry z LT 3 nie startują to nie masz LT 3. Najnowsza wersja xboxa 360 to obecnie wersja E "stingray", co dziwne to ze w podanym linku na aukcji obrazka jest wersja E a w stronie aukcji jest wersja S slim

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W aukcji nic nie pisze ,że konsola jest przerobiona na LT3.0, tylko ,że jest możliwość przeróbki.
    Kolego : każdego XBOX'a da się przerobić na LT3.0 ... tylko ,że te z prod od 08.2011 to są już dużo grubsze koszty .... (ok250-300zł)
    Dla mnie jak za taką cenę (420zł) to na bank ta konsola jest bez przeróbki...

Podaj datę produkcji tej konsoli.

5. JareckiHM

JareckiHM Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Malbork, Poland, Poland
    Konsole kupiłem za 420 a przerobienie za 85zł, konsola wygląda tak jak na tym obrazku http://bi.gazeta.pl/im/6/8247/z8247016Q,Xbox-360-Slim.jpg

Wczytywanie...

Poleć forum