Xbox 360 slim 4gb Przeróbka

Yudixd

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Kupiłem xbox'a 360 slim 4gb w saturnie tydzien temu i chciałbym go przerobic gdyż boje sie, że porysuje orginalne płyty z grami :S.
Mam pytanie czy jeśli przerobie xbox'a to stanie sie on bardziej awaryjny ?
Xbox był wyprodukowany w czerwcu. Więc mozna go przerobic prawda?
Jeżeli był juz taki post to przepraszam ale jestem tu nowy i nie zabardzo wiem jak wyszukiwac ...
Pozdrawiam.
 

Jassio

Użytkownik
Użytkownik
W czasie przeróbki może ulec awarii. Ale to chyba zależy od osoby która Ci to przerabia i czy się zna.
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli ktoś bierze za to koło 200 zyli , to chyba zrobi to tak by nie spaprać roboty.
Co do awaryjności po wymianie napędu , to jedno nie ma nic spólnego z drugim.
 

Czery

Użytkownik
Użytkownik
Ale musisz być świadom że przerabiając konsolkę tracisz gwarancje (ew. możesz kombinować z naklejaniem plomb), i nie pograsz na Live.
 

Yudixd

Użytkownik
Użytkownik
Jestem świadomy utraty gwarancji. A jesli bym gral przez internet na orginalach na przerobionej konsoli to nie zostal bym zbanowany ?
 

Yudixd

Użytkownik
Użytkownik
A moze znacie kogos kto jest zaufany i umie przerobic slima i nic nie zepsuje najlepiej z okolic krakowa
 

Yudixd

Użytkownik
Użytkownik
Ahm własnie tez czesto wchodze na ta strone, a kiedy mniej wiecej moze sie ukazac "normalny flash" ?
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak sąsiad mówi , poczekaj jeszcze z tydzień dwa miesiąc i będzie taniej i pewniej. Trzeba czekać na LT+ na Slima. Szkoda kasy na niepotrzebny napęd , na którym i tak nie zagrasz w najnowsze gry.
 

Yudixd

Użytkownik
Użytkownik
Aha ... Dzieki ^^
 

Yudixd

Użytkownik
Użytkownik
A dlaczego bym nie pogral w najnowsze gry ?
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
Bo gry z zabezpieczeniem AP2.5 wykryją , że napęd był wymieniony.

EDIT
2xdown

Może i masz rację. Może będzie to działać.

EDIT
Czytam , czytam i nic mądrego nie wyczytałem. Polecam TEN temat do lektury.
 

Yudixd

Użytkownik
Użytkownik
Aha dobrze ale na orginalach pogram przez neta?
 

TigraTeam

Banned
ale wymienia liteona na liteona takze chyba pogra:)
 

Yudixd

Użytkownik
Użytkownik
Nie rozumiem jakbym wymienil moj naped na ten sam naped to bym gral w najnowsze gry? o.0 Posiadam narazie tylko 5 gier halo wars cod black ops nfs ten nowy moh tez nowy i two worlds 2
Czy te gry by mi poszly jakbym przerobil konsole ?
 

Elladan1985

Świeżak
Świeżak
i nie pograsz na Live.
z tego co mi wiadomo przy LT 3.0 jest możliwość gry live. I zbanowanie jest mało prawdopodobne
 

Do góry Bottom