1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 slim 4gb RGH + dysk wewnętrzny??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 4dziu, Wrzesień 30, 2013.

1. 4dziu

4dziu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Posiadam slima 4gb z przeróbką RGH, do tego mam dysk Zewnętrzny 500 gb, jednak chciałbym mieć możliwość zgrywania większej ilości danych na dysk Wewnętrzny(savy, skiny,dlc, awatary itd). Moje pytanie brzmi w jaki sposób skonfigurować dysk tak aby FSD 3 działał poprawnie(jest on w pamięci 4gb konsoli). Innymi słowami jak przerzucić FSD 3 do nowego dysku wewnętrznego tak aby działał tak jak na starym (4gb).
    EDIT:

Edytuj posty - nie pisz jeden pod drugim - Jabar

2. Lotnik421 Xbox One

3. oski121

oski121 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Pszczyna
  4. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pod RGH nie są potrzebne takie mecyje
    2 opcje:
    1. Dysk 500 GB zewnętrzny z partycją pod pliki systemowe/profile itp (niektóre gry (BF 3) i emulator XBOXa wymagają mimo wszystko dysku wewnętrznego (nie mylić z FLASH 4GB - to nie dysk))
    Wejdź w oryginany dash, w opcjach dysku dostosuj (nie konfiguruj - to formatuje cały dysk/utrata danych), ustaw 32GB.
    Xbox tworzy (na pc'cie widoczny jako folder) xbox360 widoczny jako usbmu0:, tutaj w content:\ będziesz przechowywał pliki dla Xa (DLC itp), obsługa z FSD File Managera (XEXmenu nie obsługuje) lub na PC (extra soft dla FATX)
    FSD - po prostu rozpakuj Instalkę FSD do katalogu na usb:\Freestyle\ i nagraj "launch.ini" usb:\launch.ini ze ścieżką do usb,
    ;Przykładowy "launch.ini" - wyedytuj w notepadzie
    ;info Usb:\Content\0000000000000000\C0DE9999\00080000\C0DE99990F586558 to jest XexMenu

[paths]
    BUT_X = Usb:\Content\0000000000000000\C0DE9999\00080000\C0DE99990F586558
    Default = Usb:\Freestyle\default.xex

[Settings]
    nxemini = true
    pingpatch = true
    signnotice = true
    nonetstore = false
    FSD we flashu po prostu usuń

2. Instalacja jako dysk wewnętrzny
    Wymagania: 2,5" SATA (niektóre dyski zewnętrzne posiadają tylko interfejs USB), jak kto biega z pudłem po imprezach (ja biegam) to dla komfortu i bezpieczeństwa obudowa SLIM
    Zalecane: jak kto ma pociechy to dysk w środku nie kusi, tak jak usb, żeby go odłączyć podczas zabawy
    Wkładasz dysk do Xa, formatujesz w Oryginalnym Dashu (zapisz Serial konsoli - potrzebny), potem instalka Partycja i plików emulatora, instalka Avatarów (jak były w e FLASHU niepotrzebna), no i instalka z usb FSD (poszukaj tutków)

Polecam posiadanie jakiegokolwiek dysku wewnętrznego (nie FLASH 4GB), tylko konsola mająca toto jest w pełni funkcjonalna
    20GB to minimum, dla człeka który chce mieć wiele gier i DLC zawsze pod ręką, bez biegania z usb (odpalam i hula), 1TB 2,5" 9,5 mm (aktualnie ok 300 zł, bez gwarancji demontaż z lapków widziałem za 200zł, ale to zawsze jakieś ryzyko)

Wczytywanie...

Poleć forum