1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 SLIM 4GB - wyminana napędu Litka na Benq

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Graczdari, Grudzień 13, 2010.

1. Graczdari

Graczdari Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Kupiłem dziś konsolę XBOX 360 SLIM 4GB z napędem Liteon. Jest on jednak nie do przerobienia. Problem jest w teorii rozwiązany. Mam drugą - zepsutą konsolę Xbox 360 Elite 120GB Falcon z napędem BENQ. Napęd przerobiony firmware (bodaj) 1.6. Chciałbym przenieść ten napęd do X360 SLIM + wymienić w nim firmware na LT+.

Teraz tylko pytanie co mi potrzebne? Jeśli zrozumiałem wszystko poradniki, to muszę wyciągnąć klucz z Litka i przenieść go do Benq, tak? Mam płytę z nForce. Jeśli już podmienię klucz, to jakie operacje jeszcze mnie czekają?:)

PS: Dysk z Elite (oryginalny 120) będzie działaś w SLIM?:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartek049

bartek049 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Zczytać klucz tylko da się z konsol z datą produkcji maj, czerwiec

4. Graczdari

Graczdari Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A Lipiec? Bo ja mam z 17 Lipca konsole ;)

5. emilek_kg

emilek_kg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jedni piszą, że jak masz z lipca to też się da... A co do dysku to pasuje. Wystarczy wyjąć z obudowy od starego X'a i włożyć sam dysk do slima. Ja wcisnąłem jeszcze jakąś folię żeby nie miał luzu :p

6. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ale jak podmienisz napęd, to o ile pamiętam gry z ap 2.5 i tak nie będa chodzić, nawet z lt+

Wczytywanie...

Poleć forum