1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 slim 4gb

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bujjafullb777, Czerwiec 12, 2013.

1. bujjafullb777

bujjafullb777 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !

Wczoraj grałem sobie w ac3 na xboxie 360 slim z napedu. W trakcie gry (troche sie działo na ekranie) gra na niecala sekunde (mniej wiecej) sie zaciela obraz stana w miejscu (jakby chwilowo 0 fps) i chcialbym sie zapytac czy to normalne przy takiej akcji czy to oznaka rroda. konsole mam od nicalych 3 tygodzni wiec nowka prawie.

PS czy ten zasilacz co sie swieci takie zielone swiatelko, czy to normalne ze tam slychac jakby wiatrak ??? Sorki za takie pytanie ale ja praktycznie sie nie znam na x360 :D Najlepiej zeby wypowiedzial sie ten co juz ma troche x360 slim.

z gory dzieki !!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli to zdarzyło się jednorazowo to nie przejmuj się widocznie coś nie tak jakiś błąd np z odczytem płyty, możesz wyczyść pamięć podręczną tak na wszelki wypadek i test zrób czy będziesz miał takie zacięcie jeszcze w jakiejś innej grze lub czy w tym samym momencie w ac3 też zrobi się freez konsoli.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

4. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Jeżeli będziesz miał tak tylko z ta gra to musisz ja wymienić ,w xbox slim rrod`a nie ma

Tap Tap

5. kruchmer

kruchmer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak masz dysk to zainstaluj tą grę i zobacz, może konsola nie nadąża.

Wczytywanie...

Poleć forum