1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim 4Gb :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pancjusz, Październik 19, 2011.

1. Pancjusz

Pancjusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Witam, jutro jade do TESCO w Katowicach kupić Xboxa bo jest promocja + mam rabat czyli wychodzi 620 zł za tego X-a. W piątek jade na przeróbke, do sprawdzonego kolesia, który przerabiał konsole moim znajomym. Chce dokupić do tego Dysk 120 GB
    Tutaj Link:
    120GB Dysk 120 GB XBOX 360 SLIM z obudowa =KOMPLET (1753025245) - Aukcje internetowe Allegro

Moje pytanie:
    Mam już fifke 12, gears of wara 3, Arkham City, i 12 pozostalych gierek :)
    Chodzi o to, czy zamówić dzisiaj ten dysk, czy w nastepnym tygodniu, bo gierki niektóre są od znajomych pożyczone, a nie chce im rysować tych płyt ; p

Z góry dzięki ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Darcik

Darcik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Trochę głupie pytanie rób jak chcesz , w jeden tydzień nie porysujesz gier , ja nie miałem dysku 1,5 roku i żadna nie jest porysowana , tu chodzi o laser że się bardziej męczy , możesz kupować za tydzień slim jest cichy więc spokojnie dasz rade bez dysku , Pozdro

5. Pancjusz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    No chodzi o to, czy ten dysk jest potrzebny od razu czy kupić go w nastepnym tygodniu ;] nie dopisalem tego :p

I czy się opłaca kupic ten dysk w takiej cenie ;P?

6. Remek00

Remek00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Za 40-60zł więcej masz 250gb, które jest już wystarczające na 100%. Pytanie tylko jedno - masz zamiar instalować wszystkie gry na dysk? Jeżeli tak to raczej kup 250 zwłaszcza, że mając przerobioną konsolę zazwyczaj jest się bardziej "rozrzutnym" w grach i ściąga się dużą część co by oznaczało dużą ilość GB. Jeżeli jednak uważasz, że kompletnie wystarczy Ci 120gb to bierz, cena dobra, a raczej taniej nie znajdziesz.

Co do potrzebności dysku. Jak kolega wyżej napisał - płyty nie porysujesz więc nie musisz się śpieszyć. Ja sam przez 2-3 miesiące grałem bez dysku, który był potrzebny mi tak naprawdę do wyciszenia niektórych gier (jak Borderlands), zainstalowania DLC i wydaniu punktów MSP, bo laser nie padnie przecież tak szybko.

7. Pancjusz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Nie, raczej wystarczy mi dysk 120GB :)
    Dzięki za pomoc :> !

Wczytywanie...

Poleć forum