1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim 4GB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez leoom, Grudzień 14, 2011.

1. leoom

leoom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. O tuż chciał bym kopic nowego Xbox 360 slim 4GB (goła wersja bez niczego). I teraz moje pytanie, cz może ktoś się orientuje ile może kosztować w Media Expert albo ogólnie. Nie chce z allegro bo wiem że tam będzie zawsze trochę drożej dlatego proszę o odpowiedź.(Szukałem już takiego tematu i nie ma!!!)

2. Lotnik421 Xbox One

3. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    Teoretycznie ceny wahają się w okolicach 699zł. +/- . Inaczej wygląda sprawa, kiedy dochodzi jakakolwiek promocja itp. wtedy cena może zejść do 650zł. Najlepiej sprawdź na takich stronach jak "Ceneo" itp. Masz pokazane ceny przedmiotu w dużej ilości sklepów i sprawdź, w których jest najtaniej.

4. leoom

leoom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok dzięki WIELKIE :D

Wczytywanie...

Poleć forum