1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim 4gb

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Adam Kapica, Lipiec 3, 2012.

1. Adam Kapica

Adam Kapica Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich przeczytałem wiele tematów ,ale nie znalazłem odpowiedzi na pytania a więc tak

Zamierzam kupić konsole NOWY XBOX 360 S 4GB + PAD + KINECT READY! FV 24H (2457749353) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Moje pytania :

1. Czy ta konsola jest jak by to powiedziec "Dobra"

2. Zależy mi głównie na pobranych grach z internetu czyli nie chce kupić oryginalnych gier Można jakoś zrobić konsole ,żeby można była grać z Pendrive czyli pobieram gre z internetu i odrazu zgrywam na pendrive i gram ile kosztuje takie coś i czy nie dostane np nie wiem jakigoś Bana czy coś zależy mi głównie na granie w Single Player nie wiem np Call Of Duty Battlefield3 Shift 2

Czy zamiast Pendrive poprostu nagrać na płytę

2. Lotnik421 Xbox One

3. ahdianek

ahdianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Internet
    jeżeli chcesz odpalać grę z dysku pendrive musisz zainwestować w rgh,jtag,jeżeli z płyty (nagrywać grę na płyte) w przeróbkę lt.poczytaj o tych przeróbka na forum co do tego Xboxa on nadaje się tylko chyba na płatne gry nie jestem pewien ale tylko starsze modele slimek można przerobić na lt i rgh do 2010 któregoś czy coś nie chce ci podawać złych informacji. Najlepiej kup jaspera(taki model xboxa fat) najmniej awaryjny albo tak jak mowie slim

4. Adam Kapica

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm mógł byś podać jakiś przykład w granicy 700 zł może być trochę więcej i mniej chodzi mi głównie o to ,żeby pobierać grę z internetu nagrywać na płytę i grac single nie online

5. ahdianek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Internet
  6. Adam Kapica

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje masz u mnie dużego plusa konsole zamawiam

7. ARCZI23

ARCZI23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    gliwice
    Żeby grac na piratach musisz ja przerobić a da się na razie konsole do 06.2011 ( data produkcji ) , z tej aukcji tego nie wiemy . Z tym pendrivem to nie słyszałem jeszcze takiego rozwiązania , według mnie musisz wypalić i ewentualnie wtedy zainstalować na dysk .

8. Adam Kapica

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. ahdianek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Internet
    tak ale pirackich one są bezwartościowe nie sprzedaż ich tamte możesz sprzedać i kupić sobie za nie płyty bo verbatimy po 5zł są zapewne nadal a na nich się wypala a dysch 120 ci nie potrzebny na lt i nie znamy jej daty tamta ma 2009 rok to mamy pewne co do cb jakbyś chciał rgh możesz spytać dla upewnienia się o cb ale decyzja należy do ciebie obie oferty wydają mi się w porządku .

10. Adam Kapica

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Trochę nie zrozumiałem co napisałeś jestem w tych sprawach zielony :p

11. ahdianek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Internet
    nic nic chodzi tu o odpalanie z dysku gier jakbyś chciał w przyszłości zrobić rgh(odpalanie gier xboxa 1 xbox360 dlc(dodatki) gry xbla i wiele innych z dysku hdd mp. 1,5tb usb zrzucasz na dysk i grasz nie kupujesz płyt )musisz się najprościej spytać kupca czy Xbox był serwisowany czyli dostarczany do Microsoftu etc. naprawiany bo jeżeli nie ten xbox z 2009 możesz spokojnie zrobić tą przeróbkę jeżeli będziesz chciał uprzedzam ponieważ ja miałem serwisowaną a nie spytałem i nie mogłem na niej zrobić ponieważ taki wewnętrzny system był za wysoki teraz już powoli chyba można zrobić ale drożej to wychodzi chyba nie jestem w 100% pewny jeżęli to jego konsola z 2009 roku i nic nie było w niej wymienianie to nie masz się czym obawiać ja zrobiłem błąd bo nie spytałem ;p odpalanie gier z płyty będziesz mógł naturalnie.

12. ahdianek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Internet
  13. Adam Kapica

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  14. djinsekt

djinsekt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Perła City
    Ten czarny wydaje się spoko. Ja dałem za swój 450+kabel 50 zeta+dysk około 100. No to mamy 600 zeta. Także bardzo porównywalnie :)

15. Adam Kapica

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to ja już nie wiem którego X-boxa mam wybrać :-0

16. djinsekt

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Perła City
    Napisz do tego Pana od tego czarnego.Cena wydaje się spoko.A to czy sprzedasz tamte gry i będziesz miał na płyty? Poczekaj jeszcze na opinie innych. Pośpiech to zły doradca.

17. Adam Kapica

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Napisałem raczej to Pani :) To bedą jakieś specjalne płyty do nagyrwania czy co :p

18. djinsekt

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Perła City
    Czyli,że jak. Rozwiń postawione zapytanie :)

19. Adam Kapica

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli chce tą biała konsole to np : Pobieram obojętnie jaką grę z XXX strony nagrywam na płytę i gram ? Musi być specjalna nagrywarka ,żeby nagrać i czy płytą musi być jakaś droga . Jest dysk 60 gb np : Pobiore grę 7 gb Nagram na Pendrive włoże do Xboxa i zapiszę ja na dysku ( Czy wgl jest mozliwość nagrania na pendrive) To bedzię działać bez Pendrive płyty tylko z dysku będę ją odpalał . I czy jest np możliwość Kupie Oryginalnego Battfield 3 ,żeby grać na Multi Player to będę mógł grać normalnie czy będę mieć jakieś bany

Wczytywanie...

Poleć forum