1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim 7 miesieczny

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez WineToo, Maj 19, 2011.

1. WineToo

WineToo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radzionków
    Witam, otóż mam taki problem, ostatnio zauważyłem, że moja konsola zaczyna coraz częściej się przycinać przy takich grach jak Assassins Creed, Battlefield BC2, Burnout Paradise i wiele innych, i pytanie, czy może być to wina przegrzewającej się konsoli czy czegoś innego ? Jeśli przegrzewania się to czy oddać ja na gwarancje czy czekać aż stanie się coś gorszego ?:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Casta

Casta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Leszno
    Jak osiągnie krytyczną temperaturę to się wyłaczy. Może być to powodem wysokiej temperatury ale masz te gry zainstalowane na dysku?

4. WineToo

WineToo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radzionków
    Jedne na dysku inne nie, i te i te rwia :p

Wczoraj to normalnie slowmotion przez okolo 15 min mialem w Assassins Creed'zie ..

5. daw8id

daw8id Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmm nie wiem to troche dziwne ale zakładam że masz gwarancje więc możesz zawsze wysłać do ms

6. Casta

Casta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Leszno
    Wysyłaj to do ms.

Wczytywanie...

Poleć forum