1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim a przeróbka?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dvdmax93, Marzec 9, 2011.

1. Dvdmax93

Dvdmax93 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    :) Witam :)
    Jestem bardzo świeży:p
    Zbliżają się moje 18-nastki i planuję kupić dla siebie Xbox 360 do dyspozycji będę miał 800zł (Zbierałem 3 Lata:p)
    To tak zastanawiałem się nad Elite używany plus LT+ ale rozglądam się(Allegro) SLIM wychodzi taniej i dysk 250gb też tani;)
    To czy można już przerobić już SLIM tak porządnie? LT+ by gry z 2011r działały i inne też(wcześniejsze gry też)
    I co z RRoD bo podobno były przypadki ze wystąpiły w SLIM.
    I jak to z netem jest bo to WiFi łapie a ja mam ruter i jak komputer chodzi włączony z ruterem to SLIM wyłapie ten net i bana mogę dostać?:(
    Chciałbym mieć przerobiony i 0 internetu by bana nie dostać :eek:
    Proszę o pomoc Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bigosPL

bigosPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Nie ma nadal przeróbki dla slim, bierz jakiegoś premium jasper, ewentualnie elite, za 800 zł spokojnie z 2 padami, lt+ i dyskiem cos zgarniesz, jeszcze zostanie Ci.

c4eva Speaks! | automated irc logs, updated instantly whenever and wherever c4eva speaks - tu masz status jak przeróbka się ma, były oba 'in testing' ale jedna wersja widać testów nie przeszła a druga nadal jest testowana... nie wiem czemu to tyle trwa no ale widać nie spieszy im się z tą przeróbką ;)

4. Dvdmax93

Dvdmax93 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    bo na allegro ta przeróbka polega na wymianie napędu i da się to tylko w nielicznych slimach , a na przeróbkę to myślę że w ciągu kilku miesięcy będzie.

6. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
  7. Dvdmax93

Dvdmax93 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam taką nadzieję w maju planuję kupić xboxa 360

A czemu Slim jest tańszy od Elite?

8. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    bo slim ten za 800 ma pamięć 4gb a elite 250 gb i jest jeszcze ten droższy slim co też ma 250 gb

Wczytywanie...

Poleć forum