1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim awaryjność - błąd E68

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kabala, Grudzień 14, 2010.

1. kabala

kabala Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy ktoś już ma slima z błędem E68? Wczoraj będąc w Carrefour widziałem jednego 'zabudowanego' slima prezentacyjnego i oczywiście krąg był czerwony a na monitorze świecił się E68. Tego samego dnia byłem w Media Markt i to samo. Prezentacyjny slim z E68.
    Nie wygląda to dobrze. Sprzęt który chodzi nieco dłuzej niż parę godzin czyżby się znów się miał przegrzewać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    E68 to jest blad z dyskiem twardym, ale moze oznaczac rowniez uszkodzenie wentylatorow.
    Mysle ze to po prostu zbieg okolicznosci ze tak trafiles na te egzemplarze.

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Dziwisz się że mają błędy ? skoro inteligenty je zamykają w plastikach. Zamknięte konsole nie mają gdzie wydmuchiwać gorącego powietrza, więc mają prawo się przegrzać...

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    E68 to zawszez blad dysku lub zlacza HDD. Wiec wiesz. Poza tym jak mowia wyzej - konsolki na wystawach zamykane w akwariach, poza tym rzadko kiedy jest to nowy egzemplarz, czesciej przywieziony z innego sklepu pokazowym ktorym rzucaja jak workiem ziemniakow.

6. Saragas

Saragas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    przyłączam się do opinii poprzedników, zamknięty box w platkowym pudle to się przegrzewa. Ja osobiście nie miałem jeszcze żadnego problemu ze slimem, grywamy z kumplem po kilka godzin, gra chodzi z płyty i nic. ostatnio jedynie po prawie całej nocy spędzonej na graniu zawiesiła się fifa, po chwili wszystko znowu ok.

Wczytywanie...

Poleć forum