1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim błąd "przetrzyj płytkę miękką ściereczką"

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez SZYMONZ25, Sierpień 23, 2013.

1. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    Na wstępie dodam że mój problem jest nieco odmienny od problemów z tym komunikatem innych forumowiczów :p
    Mam konsolkę xbox 360 slim z wgranym flashem Lt 3.0. mój problem jest następujący: Od kilku miesiący każdą grę jaką wypalam (mam ihasa 124B) nawet tą z formatem XDG2 wywala błąd w konsoli "Wyczyść płytkę miękką ściereczką" dodam, że Xbox widzi tą grę np. Assassin's Creed Brotherhood wyświetla jej nazwę, miniaturkę i nawet daje możliwość instalacji, którą także próbowałem i nic ciągle ten sam błąd. Nagrywam na Verbatimach z prędkością 2,4x i wszystkie gry nagrywają się w 100%. Bez względu czy to gra z 2008 roku czy 2013 we wszystkich występuje ten sam bład. Nie jest to wina lasera gdyż wcześniej nagrane gry np. Tekken 6 Fifa 12 działają cód miód oczywiście z oryginałami także niema problemu. Konsola przez cały czas była podłączona do Xbox Live i ściągałem każdą aktualizację dasha. Czytałem w internecie że może jest to wina cichej aktualizacji i potrzebny jest format dysku. Moje pytanie jest następujące co radzicie z tym zrobić i jak to naprawić :p
    Dodam, że w ten sposób zareagowało już 8 gier, wszystkie nagrane na Verbatimach lata ich produkcji to 2008-2013. Proszę o szybką pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. KarolW

KarolW Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spróbuj wyjąć dysk i uruchomić xboxa mając wpięty sam pendrive, stwórz tam jakiś byle jaki profil i zobacz jak się zachowają odpalane gry. Jak pójdą to może być cicha aktualizacja, w co wątpię, ale może też być dysk uwalony.

4. wirszews

wirszews Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radzymin
    O jakiej cichej aktualizacji mowisz? Przeciez masz lt 3.0. Spr jak kolega wyzej pisal. Masz znajomego ktory ma tez xboxa z lt? Dobrze by u niego zerknac czy problem nie jest z nagraniem chodz mi to wyglada na problem z laserem.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

5. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    Zapomniałem o tym wspomnieć mam xbox'a 4gb

Wczytywanie...

Poleć forum