1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim blokada regionalna usa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Blindek, Grudzień 28, 2010.

1. Blindek

Blindek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chce zakupic Xboxa 360 SLIM 4GB ze stanów poniewaz teraz jest tam moja znajoma i moze mi go kupic, a jest duzo tańszy niż w Polsce. Zastanawiam sie czy takowy xbox ma blokade regionalną? Mój kumpel kupil kiedys xboxa w Tajlandii i nie mogl grac w gry z EU, dlatego zastanawiam sie czy nie bedzie tak samo z Xboxem z USA. Prosze o pomoc pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Ma blokade.

A gdzie masz w stanach dużo taniej? sugerowana cena detaliczna to 199usd + salex tax.
    To daje ponad 600zł, za tyle kupisz go w Polsce.

4. Blindek

Blindek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znajoma znalazla go za 150 USD, czyli 450 zl a w Polsce na allegro chodza po 750. Da się zdjąć tą blokadę ?

5. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Nie da rady.

TO i tak wychodzi 500zł z salex taxem do tego transformator min 50-70zł bo napięcie prądu inne a zasilacz nie jest uniwersalny.

Dokładasz 100zł więcej i masz slima, ew. czekasz na jakiś deal na amazon.uk i stamtąd zamawiasz porządny pak. Ja za silma z forzą 3 , crackdown2, dodatkowym padem i medal of honor zapłaciłem 710zł. Po opyleniu wszystkiego goła konsola z padem wyszła mnie nieco ponad 400zł.
    Wystarczy śledzić deala na bundle: http://www.amazon.co.uk/Video-Games...f_rd_t=101&pf_rd_p=211362647&pf_rd_i=15826471

6. Blindek

Blindek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok dzieki za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum