1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim buczy przy grze FFXIII gra nówka orginalna ?????????

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez uczaj25, Listopad 17, 2010.

1. uczaj25

uczaj25 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie.Niedawno kupiłem sobie Xboxa 360 slim ,po miesiącu kupiłem sobie oryginalną grę Final Fantasy XIII we foli nie otwieraną , po włożeniu do czytnika płyty konsola zaczeła buczeć więc postanowiłem ją położyć w pionie w czasie chodzenia po sekundzie w napędzie zrobił się harmider więc szybko wyłączyłem konsole ,po włączeniu wyjąłem płytę oczywiście porysowana masakrycznie i do wyrzucenia.Po tej sytuacji wiedziałem że już nie można przesuwać konsoli w czasie pracy więc zamówiłem ponownie tą samą grę oczywiście również oryginalną we foli z plombami otwieram pudełko wkładam do konsoli grę a tu znowu buczy patrze na płytę zero rysek nówka ,przecieram ją i nic nadal napęd buczy jest to irytujące co najlepsze aby pozbyć się buczenia postanawiam zainstalować grę na HDD więc puszczam instalke a tu przy 54 % wyskakuje komunikat że nie może czytać płyty a płytka nowa ????.Dziwne jest to że kiedy chciałem zainstalować BATMAN LEGO na HDD to bez problemu mi to robi ,oraz kiedy włączam LEGO BATMAN z płyty to tak nie buczy?????????.Pierwsza płyta FFXIII buczała 2 też buczy płytki nówki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Miczko15

Miczko15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    moze naped zajechales, u mnie np. smackdown vs raw 2011 jest zainstalowany na dysku a konsola i tak cos odczytuje z napedu i buczy. przetrzyj moze dobrze plyte taka szmatka od okularow i sprawdz czy sie zainstaluje.

4. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
  5. uczaj25

uczaj25 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki ciekawe czy uwzględnią to w sklepie

6. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    uczaj25 spróbuj jeszcze z tamta 1 płytą bo można taką porysowaną płytę uratować sposobem regeneracji płyt. (Są różne serwisy, które się tym zajmują) kosztuje to około 10-15 zł..

7. freeq_

freeq_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    Buczenie to akurat chyba normalne w tym modelu, bo ja też tak miałem, kupiłem Fallout'a 3 nóweczke wkładam i przy instalacji tak buczało, że aż strach..., ale co do błędu instalacji to chyba reklamacja pozostaje.
    Edit. No i niektóre płyty też tak buczą, zazwyczaj porysowane, ale nie ma na to reguły.

8. uczaj25

uczaj25 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak włożyłem tą pierwszą to też buczała w konsoli była gdzieś z 30 sec ale już nie sprawdziłem czy zgrywa się dobrze na hdd bo została już porysowana tak że nie widziało płyty w konsoli.Mam pecha do tego Finala.Co do tej instalki to po 54% czytnik nie pracuje ponowiłem instalke od nowa i czytnik przy 59% nie chodził.Czy taki źle wyważone płytki niszczą czytnik chyba tak bo nie wiem czy grać nadal .Napisałem już do uzytkownika z allegro o tym problemie ciekawe jak się ustosunkowuje do tej sprawy

9. uczaj25

uczaj25 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wczoraj przeczyściłem płytkę płynem do LCD i przetarłem specjalną szmatką co dało efekt iż przegrała się gra na HDD ,więc teraz nie muszę słuchać tego buczenia bo gram z HDD.

Wczytywanie...

Poleć forum