1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim Ciepły Po Godzinie Grania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez LitleJacob, Maj 5, 2013.

1. LitleJacob

LitleJacob Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema. Wiem że jest dużo podobnych tematów na forum, ale żaden nie odpowiada dokładnie na moje pytanie. Mam konsole Xbox 360 Slim około miesiąc. Czy to normalne że po godzinie konsola jest ciepła (Nie aż tak bardzo gorąca) w miejscu wiatraczka? Po dwóch godzinach grania nie staje się bardziej ciepła niż po godzinie, ale wolę się upewnić że nic jej nie będzie. Na stronie np. Media Markt pisze że max czas pracy konsoli to 30 godzin.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Graj i sie nie przejmuj

Wysłano z MT11i z użyciem Tapatalk

4. fanXboxa360

fanXboxa360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Też tak mam i też się przejmowałem (myślałem że coś nie tak jest z konsolą) ale tutaj na forum powiedzieli że to jest normalne i teraz gram i się nie przejmuje :) twojej konsoli też nic nie będzie ;)

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    A co ma być zimny ? Ludzie, przecież elektronika się nagrzewa...

Wczytywanie...

Poleć forum