1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim - Czego można się spodziewać?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez qatroo, Lipiec 17, 2010.

1. qatroo

qatroo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam! Tak jak w temacie mam pewien dylemat, ponieważ nie jestem pewien, czy kupić tą oto konsole. Pieniądze niestety nie rosną na drzewach, a chciałbym jej nie przerabiać i grać na grach oryginalnych i cieszyć się grą multiplayer. Nie wiem czego można się spodziewać. Czy ktoś z was posiada już tą konsole by się podzielić ze mną wrażeniami? Po prostu nie wiem czy po odpakowaniu konsolki nie będę rozczarowany Rodem czy innymi takimi. Dużo czytałem na ten temat, ale nie znalazłem odpowiedzi. Czy znacie jakieś popularne, lub podejrzewane przez was problemy z konsolą ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Trudno odpowiedzieć,konsola dopiero weszła do naszego kraju więc trzeba by poczekać parę miesięcy,aby się przekonać że nie jest awaryjna.Ale ja nie miałbym tyle cierpliwości więc kupiłem Jaspera z 2009 r.,tak bardzo sie nie różnią ;D

4. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Na YT już jest dość dużo filmów z errorami nowego xboxa...

5. Valdar

Valdar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Był temat w którym to powiedziano że błędy wywołano specjalnie po przez np. niedociśnięcie kabla zasilania. Tak więc żeby mówić coś o awaryjności tej konsoli, musimy poczekać.

6. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Sprzet jest w srodku o tej samej wydajnosci wiec jesli chodzi o urzytkowanie, fajerwerków nie bedzie.

7. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Konsola jest parę dni w sprzedaży. Poczekaj z pół roku to się dowiesz jak z awaryjnością...

8. lizok93

lizok93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bojszowy
    z tego co czytałem to konsola pobiera ponad połowę mniej energii niż poprzedniczka. jest trochę lżejsza no i przede wszystkim cichsza. duży + to wbudowane wifi ale nie wiem czy to wszystko by mnie na tyle przekonało zeby kupic nowego X-a....

9. nolife69

nolife69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Awaryjność .... Wiadomo każdy sprzęt elektroniczny się psuje jeden szybciej drugi później, ale po to jest chyba gwarancja ?

10. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ale jak nowy Xbox będzie do **** to chyba lepiej żeby kupił elite,niż żeby miał co miesiąc wysyłać slima na gwarancje...Nie mówię że tak bedzie ale to nowy sprzęt i trzeba wymagać od niego dobrego,długiego działania.

11. Virgilio

Virgilio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Przemyśl
    Co do awaryjnosci to chyba bedzie najmniejsza z calej serii xbox :) M$ uczy sie na bledach porownajcie sobie Xenon-Jasper :)
    Wg mnie jesli nie zalezy Ci na szpanerstwie, WiFi, wiecej portow USB, to kup sobie normalnego Jasperka. Bo za 1090zl to sobie kupisz elitke+kabel hdmi+kabel ethernet+pare dobrych gier

12. Fotel

Fotel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    konsola jest cichsza i wykonana w 45nm dzieki czemu mniej sie grzeje i pobiera 15W mniej
    dla mnie wada jest słabej jakości plastik

13. darek2

darek2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mnie natomiast interesuje wydajnosc, ktora napewno bedzie inna (wyzsza?) od wczesniejszych xboksow, a to z prostej przyczyny, nowy uklad ma polaczone gpu i cpu, podobnie jak nowe intelatomy (te pineview) gdzie chipset (w ktorym jest grafika) i cpu to jeden chip. Szkoda, ze nie ma jako takiego zadnego oprogramowania do benchmarkowania xboksa.

14. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Jest, płyta testowa, tylko że potrzebował byś oryginał takiej, a one nie wychodzą z poza serwisów.

Wczytywanie...

Poleć forum