1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim czerwone diody

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez born, Grudzień 3, 2013.

1. born

born Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam !

Hej, mam dosyc dziwny problem , mianowicie chodzi o to, ze konsola nie była uzywana przez tydzień - dwa tyg, gdy już przyszedł czas i chciałem pograc zaskoczyla mnie nie mila wiesc . Ukazał się czerwony przycisk zasilania. Konsola była odlaczana od zasilania i innych kabli hdmi itp . . . Czytałem trochę na roznych forach i było tam napisane o kodzie :

Mój kod error : 4144 czyli po rozszyfrowaniu 0100

Nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi na ten błąd dlatego proszę was o pomoc : ) .

Dzieki z góry .

EDIT:

Dodam, ze konsole mam nie cały rok i uzywalem jej bardzo zadko .

Xbox 360 slim 4gb

Edytuj posty-nie pisz jeden pod drugim - #Jabar

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. born

born Świeżak Świeżak

Polubienia: