1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 slim czy komp ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KamilCR7, Sierpień 30, 2010.

1. KamilCR7

KamilCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam.
    Mogę kupić xbox 360 slim za 1000 ale tata mi powiedział żebym takich rzeczy nie kupował.Jak xboxa nie kupie to tata mi dołoży drugie tyle na kompoter.
    na czym się fajniej gra na kompie czy na x'e?
    co kupic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Kupuj slima kompa będziesz musiał wymienić za rok

4. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Modernizacja raz na 3 lata wystarczy ... Jeśłi mało wiesz o komputerach, to po co do cholery się wypowiadasz ? Zaraz mi powiesz, że na komputer trzeba wydawać 3500 zł miesięcznie, bo gry nie będą działać ...

Wybieraj, na xboxie masz grafike 1280x720 2xaa, do tego dx 9, na kompie odpalisz sobie gierke w full hd, z porządnym aa, oraz dx 10/11 ... Komputer modernizujesz raz na 3 latka za 1000-1500 zł, i ciągle masz "topową" grafikę ... Ja sam miałem podobną sytuację co ty, wybrałem xboxa i żałuję ... Teraz składam sobie bdb kompa. Za 2000 zł złożysz sobie komputer lepszy od xboxa, a do tego za 150 zł możesz kupić pada od x'a z odbiornikiem, do samochodówek itp. Co do komputera, takich kwot można się trzymać, tylko pod warunkiem, że nie jest sie idiotą, i nie szuka się zestawów w np. media markcie dla idiotów :p.

Pewnie wielu x'owiczów powie mi "ale w grach liczy się fabuła, blablabla", ale powiedzcie mi, czy nie można mieć jednocześnie fabuły, i świetnej grafiki ?

5. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Jeśli miałbym taki wybór jak Ty to sądzę że wybrałbym PC.
    Ja kupiłem Xbox'a ze względu na to że uwielbiam grać na konsoli i grafika dla mnie to nie wszystko.
    A poza tym no miałem 300zł i tato się dorzucił do X'a na mikołaja.

6. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Kochany ja miałem w młodości komputer zamiast smoczka tak więc nie rób z siebie wszystkowiedzącego
    Komputer wymienia się co rok jeśli chcesz grać w najnowsze gry na najwyższych detalach.
    Nie sądzę żebyś teraz odpalił far cry 2 na najwyższych detalach na kompie z 2007 roku który ma procek nie lepszy niż core 2 duo 2,4ghz

7. back4stage

back4stage Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    nowy sacz
    Ja bym bral xboxa bo zawsze masz pewnosc ze dana gra ci zadziala a z kompem to roznie bywa.

8. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Dziwne, bo jakoś mam komputer z 2007 roku, i w far cry 2 grałem swobodnie w full hd ... Mam dual core 2,7ghz ...

9. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    I pewnie włożyłeś w niego ponad 2500zł bo na pewno nie 2tyś

10. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    co za teksty. komputer co rok wymieniac. rece opadają.
    co do pytania to pc. a najlepiej to i to ;]

11. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    bierz slima komp ci sie znudzi a kompa w domu na pewno masz a konsoli nie

12. Phoenix505

Phoenix505 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Taaa i będzie wyglądała jak g*wno w porównaniu do PC. Kamil CR7 nie bądź głupi i nie bierz Xboxa. Za 2 klocki złożysz sobie sprzęt który spokojnie uciągnie obecne tytuły na full. I zaraz, jak jakiś spec się odezwie iż, porządna karta graficzna kosztuje 2000 zł, to mogę odpowiedzieć że różnica 15 Fpsów nie jest warta 2 kółek. A po za tym sama cena gier powinna cię zachęcać (o ile będziesz grał na oryginałach).

13. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Też miałem dość modernizacji kompa co 2, 3 lata żeby pograć w nowości, więc kupiłem xa.
    Kompa mam z 2005 roku i spełnia wszystkie moje oczekiwania: internet, muzyka, filmy.
    Co do gier to denerwował mnie fakt np. pobrania danej gry na pc, trzeba ją było instalować, często potrzeba też patchy, cracków itp.
    A do konsoli wsadzasz płytkę i się nie martwisz o nic. Grasz.
    Po za tym jest jeszcze taka sprawa że na xa wychodzą fajne tytuły, exlusivy.
    No i mogę jeszcze dodać że lubię grać padem, (owszem na kompie też można padem) ale x jest też fajny do pogrania z przyjaciółmi we 2 lub więcej osób.
    Musisz wybrać mniejsze zło :)

14. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Niby komp, ale większość fajnych gier wychodzi na konsole. PC jest dawno zapomniany. Przykład? Red Dead Redemption.

15. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    rownie dobrze, moge ci wymienic wiele gier , ktore powstaly, tylko i wylacznie na pc ;] baa. wiekszosc RTSow i strategii wychodzi na pc.

16. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Dlatego nie można jednoznacznie stwierdzić co jest lepsze komputer czy x.
    Są plusy i minusy obydwu platform.
    Pozostaje kwestia gustu.

17. Koldy

Koldy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Na podkarpaciu
    Pomyśl sam czego oczekujesz.
    Jeżeli chcesz grać w takie gierki jak Starcraft, CS, Left4Dead to to wszystko jest lepsze na kompa, L4D jest na konsole, ale osobiście sadzę, że lepiej gra się na kompie w to.
    Ja natomiast wybrałem konsole, gdyż nie mam kasy na ciągłe ulepszanie kompa (teraz tylko do projektów mi służy), a na konsolce lecą tytuły GTA4, MafiaII, AssasinCreed itp/etc, choć w COD MW2 też lubie na konsolce ; )

Poza tym HDMI w Xbox nie jest dużo gorszy niż osiągi na Kompie.

No i jeszcze jak masz grać w FARMVILE na Facebooku, a teraz Ci np. tnie to bierz Kompa, bo na X'ie w to nie pograsz ; DD

18. Tygrysek

Tygrysek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na twoim miejscu wybrałbym komputer, więcej rzeczy można robić, pograć też możesz bez problemu i raczej ci się nie znudzi jak mi xbox po roku...

19. elosiema

elosiema Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    2k na kompa?Za tyle to kupi się przeciętniaka który starczy na max 2lata i w nowszych gierkach będzie low.Jeszcze niech powie że nie ma dobrego monitora to już w ogóle.Ja np: kupiłem xboxa po to by nie pakować więcej kasy w kompa,komputer służy mi do internetu i mało wymagających mmorpg.

20. Koldy

Koldy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Na podkarpaciu
    Ja tam np. muszę się modlić żeby Diablo III miało małe wymagania bo nie pogram. : (((

21. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    Bierz xbox'a np.mój komp jest z 2006r jest już na maxa podkręcony i co w żaden nowy tytuł nie pogram a na x-ie pogram i gram

Wczytywanie...

Poleć forum