1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 slim czy ps3 slim ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pszczoła, Czerwiec 19, 2011.

1. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Odrazu mowie ,że szukałem podobnych tematów. Było ich dużo ,ale żaden nie dawał odpowiedzi na moje pytania :)

Wiem ,że pisze na forum maniaków xboxa ,ale prosze o szczere odpowiedzi :)

A wiec miałem xboxa 360 fatke . :) Najpierw kupiłem uzywaną na allegro. po tygodniu rodzik. oddałem i kupiłem nowego jaspera ze sklepu. I pech chciał ,że po 2 miesiacach wyskoczył e74. (konsola z 2009 roku) . Zadzwoniłem do m$ wymienili i sprzedałem . Ale zaczyna mi brakować konsoli w domu. Poprostu dla zabicia czasu :) I sie zastanawiam nad tymi dwiema konsolami :) Kumpel ma ps3 slim ,ale jakos nie moge sie przekonać do padów. Strasznie małe i wszystko za lekko chodzi. Na padzie od xboxa grało mi sie wysmienicie :) i oto moje pytania i dylematy :)

Słyszałem ,że jest możliwość grania z dysku na PS3. Wystarczy zainstalowac i grać. Słyszałem to nawet nie pamietam gdzie . Czy to prawda ?

No i bardzo lubie grac i rozmawiac przy grze przez internet. PSN jest darmowy ,a XBL płatny i podobno lepszy. Czy to prawda ze XBL jest lepszy ?? :)

Ogólnie plusy i minusy tych konsol :)

Z góry dziekuje :) dosłownie :}

2. Lotnik421 Xbox One

3. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na xboxie też jest taka możliwość
    Co z tego że PSN darmowy jak w wersji free oferuje najmniej usług podczas gdy XBL płatny ale oferuje wszystko co microsoft dał. Jednak pod względem wyglądu interfejsu to konsola microsoftu miażdży PS3. Po za tym ataki hakerskie na Sony, zamknięcie PSN coś mówi ;)

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Bierz xbox 360 co do xbl a psn to wiadomo na chłopski rozum nawet płatne=lepsze występuje to wszędzie nawet w grach.
    Minusem PS3 co i ty zauważyłeś jest strasznie niewygodny pad jak grałem u kolegi to po około 20 minutach pad był kałużą i strasznie ręce mnie bolały na xboxie to nie występuje.

5. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    dobra .. mam nadzieje ,ze mi w slimce rodzik nie wywali ... :D

6. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Odpowiem ci tak.
    Co do padów, to faktycznie ten xboxowy zdaje się być lepszy, ale to tylko dlatego, że dłużej go używałeś. Ja także na początku nie potrafiłem się przyzwyczaić do pada z PS3. Wydawało mi się, że ciężko jest zapanować nad sterowaniem postacią. Po prostu analogi są bardziej czułe. Ale po jakimś czasie przyzwyczaiłem się i nie stwarza mi to żadnych problemów. Plusem PS3 jest darmowy PSN oraz wymiatające exclusivy. Niestety jeślibyś chciał kupować PS3 dla grania na piratach, to musiałbyś patrzeć na datę, bo w sklepach są już z softem, który jak do tej pory nie został zlamany i po kłopotach ludków ze sceny, bardzo prawdopodobne jest że nikt w łamanie bawić się już nie będzie. gdybyś chciał kupować nowego xboxa, też musisz liczyć się z tym, że nie przerobisz konsoli.
    Posiadam obie konsole i na obu grywam. Gdybym miał z którejś zrezygnować, to byłaby chyba najtrudniejsza decyzja mojego życia : P. Jednak gdybym nie posiadał żadnej, wybrałbym sprawdzone, czyli w twoim przypadku xbox 360. Bierz xklocka i wracaj do żywych : )

7. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Temat w tym samym dziale: http://xboxforum.pl/off-topic-f45/czy-kupic-xboxa360-czy-ps3-35362.html

Coś słabo szukałeś.

Warn + kosz.

Wczytywanie...

Poleć forum