1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim - czyszczenie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Krwawy5, Listopad 18, 2010.

1. Krwawy5

Krwawy5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Puławy
    Siema

Mam do Was parę pytań. Jak wiemy konsola xbox 360 slim bardzo łatwo "łapie" palce oraz się brudzi. Konsole trzymam około 30-40 cm od Telewizora na pudełku od xb (nie opłaca się już montować żadnej półki niedługo wyprowadzka). Na początku miałem problem z kurzem który starałem się jak najdelikatniej wyczyścić żeby nie zarysować obudowy, ale znalazłem sposób. Otóż przykrywam po każdej skończonej rozgrywce, konsolę kartkami a4 i po kurzu ani śladu :). Niestety konsola ma parę zabrudzeń które starałem się delikatnie powycierać ale powstały ryski na obudowie :( (są to drobne ryski które widać pod odpowiednim kątem i światłem). I teraz pytanie do Was. Jak wy czyścicie i dbacie o swoje slimki :). Oraz jak usunąć ryski ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. AlCapone1

AlCapone1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. Krwawy5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Puławy
    Nie zakładaj od razu że żyje w ciągłym bałaganie :). Po za tym nie musisz być od razu taki nie miły :). W pionie raczej nie da rady ponieważ jak już mówiłem konsola stoi na pudełku od xboxa. A do pudełka nie wsadzę bo grać lubię :).

5. maniekcramp

maniekcramp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @UP dobrze mówi ale czy xboxa nie można jakąś szmatką wiklinową czy jakąś przetrzeć?raczej można wiec po każdej "partyjce" lub raz na kiedy przecieraj.ale jak nie chcesz to nie sluchaj mojej rady[zalecane] :pP

6. Krwawy5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Puławy
    Zwykle starałem się przecierać chusteczkami higienicznymi ale wydaje mi się że i tak na konsoli pojawiają się rysy.

7. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Wilgotna ściereczka z mikrofibrą i rysek nie będzie.

Co do usunięcia to tak jak już ktoś wspominał pasta polerska.

8. Centek

Centek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ściereczka z mikrofibry i zero rys, plam, kurzu czy brudu. Najlepszy sposób.

Albo weź do pralki wrzuć :p kumpel jak dostał RRODA 3 lata temu to tak zrobił bo mu nie zależało :p

9. Krwawy5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Puławy
    Dzięki za odpowiedzi :)

10. lukasx86

lukasx86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sosnowiec
    proszę o pomoc czym wyczyścić slima arcade (ten matowy). moja kochana mamusia pod moja nieobecność czyściła meble jakimś pronto i po moim powrocie patrze a tu jakies plany na obudowie (kropki z rozpylania) - wyglądają na tłuste :/ czyściłem pianką do plastiku i troche pomogło ale ten tłuszcz jakby sie "wgryzł" w plastik ehhh nie mam pomysłów czym to jeszcze potraktować :/
    czy może zaryzykowac i użyć jakiegoś nabłyszczacza?

Wczytywanie...

Poleć forum