1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 slim dysk twardy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez anzii2, Listopad 1, 2013.

1. anzii2

anzii2 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam posiadam przerobinego slima o podstawowej pojemnosci 4 gb z tad moje pytanie jak grac w gta v ?? czy zakpu wiekszego dysku załatwi sprawe ?? po przerobieniu gry programem exiso graniu dwóch ,,portów'' na pendriva 32 gb gra uruchamia sie lecz wyskakuje obraz laski i policjantki i dalej nic ... po wciskaniu guzików na padzie tylko taki komunikat ,,scremshot suceffull , co robic zwiekszyc dysk czy to wina gry czy moja ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    już wiem o co ci chodzi , czytałem to kilka razy i nic nie zrozumiałem. a mianowicie pendraive jest sformatowany pod konsolą?content wrzucony tam gdzie trzeba?

1 osoba to lubi.
  4. anzii2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak wczesniej gry chodziły na tym pendrive wiec jest fat 32 a co do content to nie wiem o co chodzi wczesniej przerabiałe gry i smigały

5. mariusz1190

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    poczytaj forum, masz masę tematów co trzeba zrobić z gta V , powiem tylko tyle że musisz sformatować pena pod konsolą i wrzucić content na niego poczytaj tu http://xboxforum.pl/gta-v-261/tutorial-zgrywanie-contentu-na-pendrive-gta-v-dvd1-175214/ a druga płyta może być wrzucona gdzie chcesz

1 osoba to lubi.
  6. anzii2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    podzieliłem pendriva na pół jedna czesc specjanie podxbox 360 zrobione xboxsem na ta czesc przerobioną wgałem sam connet czyli 4 porty tak jak w podanym linku post wyzej , zas dysk dwa przerobiłem program xeiso i wrzuciełm na druga czesc pena i dalej ten bląd wywala co jest nie tak ??

7. mariusz1190

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    napewno wszystko dobrze zrobiłeś tak jak w poradniku ? spróbuj przerobić dvd 2 do formatu GOD (http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-wypakowanie-bad-konwertowanie-obrazu-gry-pod-jtag-104943/) i zobacz czy dalej masz ten sam problem , może też musisz odblokować te 4 pliczki które wrzuciłeś na dysk wewnętrzny programem xm360.na początek spróbuj z formatem god ,

1 osoba to lubi.
  8. anzii2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wszystko smiga jak trzeba ;
    0

Wczytywanie...

Poleć forum