1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez misQ, Lipiec 22, 2011.

1. misQ

misQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Planuje od kilku dni zakup dysku do mojej Slimki. Na początku chciałem mieć dysk o pojemności 250 GB. Ale czy do tej wersji konsoli są produkowane dyski o mniejszej pojemności ?? Jeżeli tak to z chęcią chciałbym wiedzieć jakie inne mają pojemność i wtedy na któryś dysk się zdecyduje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamyz

kamyz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nie ma chyba że chcesz podłączyć zewnętrzny dysk ;)

4. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Spokojnie do SLIM podłączysz : 20 , 60 , 120 i 250GB dyski. Takie jakie są dawane do innych wersji. Xbox to Xbox.

5. Richard

Richard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawdź Allegro, masz tam od groma 250, 120. Możesz mieć każdą objętość tylko musisz kupić obudowę do slimki i z oprogramowaniem się pobawić (nie znam się, co trzeba dokładnie zrobić). Ja zaoszczędziłem sobie trudu i kupiłem od razu w obudowie 250 :)

6. misQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale mi chodzi o dyski które są od razu w obudowie dysku który pasuje do slimki. Nie szukam dysku z którym będę się musiał bawić z jakimiś obudowami, kablami, oprogramowaniami itp. Tylko o taki który kupie i od razu będzie gotowy do wsadzenia i podłączenia do Slimki.

7. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Obudowa do slimek nie jest wymagana. Bez obudowy dysk też da się wsadzić w konsolę i działa.

8. misQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mogę kupić dysk bez obudowy i tak będzie działa gdy wsadzę go do slimki ? ? ?

A i mam jeszcze pytanie. Na allegro dyski do slimki stoją tak po 130-170 zł a w sklepach takich jak Media Markt, Avans, Saturn czy Media Expert ile mogą kosztować ? ? ? Mieszkam w miejscu gdzie nie ma takich sklepów najbliższy gdzieś ok 20 km od mojego domu więc nie mam jak sprawdzić a specjalnie by tylko sprawdzić ile dysk kosztuje nie pojadę.

9. Richard

Richard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Musisz go przeprogramować, dlatego nie baw się i kup gotowy w obudowie dysk, wsadzisz go i spokój.

Dysków w takich sklepach 120 nie uświadczysz, pracuje w media markt i od osób tam pracujących wiem że nie ma dysków do xboxa(sam szukałem), tylko inne elementy (pady, gry, kable, przejściówki).

Kup na allegro a zaoszczędzisz sobie kłopotu.

10. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Kupując dysk 250 gb ten do slimki nie jest potrzebna obudowa, trzeba się chwilę pobawić by go wsadzić, a potem już śmiga cacy!! .

11. misQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  12. aPoLhIzE

aPoLhIzE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A co można sądzic, cena najniższa jak na allegro, więc pewnie że się opłaca.

13. Cris2k

Cris2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Opłaca się,dosyć tanio jak na 250 :)
    Tak,jeżeli go kupisz wystarczy że wsadzisz go do konsoli i bedziesz mógł robić co chcesz (formaty itp.) ;)

Pozdrawiam,Cris2k

14. misQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A może być tak że kupi się na allegro zwykły dysk wsadzony w obudowę dysku od slimki ?? Bo słyszałem że zwykły dysk można do Xbox'a wsadzić i go podłączyć ale słyszałem też ze panowie z MS zbytnio tego nie tolerują i może się to nawet banem skończyć.

15. misQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  16. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    JEst możliwe wsadzenie do slimki dysku bez obudowy.

Wczytywanie...

Poleć forum