1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Łukasz Kacała, Wrzesień 14, 2011.

1. Łukasz Kacała

Łukasz Kacała Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem posiadaczem tej konsoli od tygodnia i mam parę pytań:
    1)Dysk mam jedynie 4gb,jaki dysk doradzacie dokupić w miarę tani,ale żeby wszystki chodziło bo nie chce na razie tej konsoli przerabiać Czy może być o taki: NOWY DYSK TWARDY DO XBOXA 360 - 60 GB - ORYGINAŁ (1798245871) - Aukcje internetowe Allegro
    2)Podpiąłem do xa,pena i czy jeżeli kupię oryginalną fifę,bedę mógł właśnie na nim zainstalować ową grę,bo jak wiadomo na moim dysku nie starczy miejsca.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. sadzio_opole

sadzio_opole Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
  4. Łukasz Kacała

Łukasz Kacała Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no czyli sam pendrive 16gb starczy na instalowanie gier tak ? ;) znaczy na dwie gry wychodzi na to .

5. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Ad. 1. Dysk jak najbardziej będzie pasował - musisz go tylko wyjąć z obudowy - którą możesz później spokojnie sprzedać. Dysk po wyjęciu spokojnie zainstalujesz do konsoli bez dodatkowych elementów.
    Pozdrawiam

6. oGvDo

oGvDo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Trzebnicy
    Ja mam dysk 250GB i jestem zadowolony i nie mam tego typu problemów: D.

Wczytywanie...

Poleć forum