1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim Dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pancjusz, Grudzień 13, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Pancjusz

Pancjusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Witam, mam dylemat, nie wiem za bardzo jaki dysk kupić do mojego Xboxa ;]
    Kupić oryginalny dysk do Xbox 360 Slim 120GB
    Czy Kupić dysk do tych starszych xboxów i go rozebrać. Tylko nie wiem jak to z tym rozebraniem :/
    Oryginalny do Slima jest dosyć drogi 200+ zł 120GB
    A do tych Elite, Arcade po 130 zł 120GB

Więc jaki mi polecacie ;>?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pancjusz

Pancjusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Lub kupić drugiego pada, bo zabardzo nie wiem do czego jest ten dysk, konsolę mam przerobioną ;]

4. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    z allegro nie orginalny który działa tak samo jak orginalny, jest 250gb okolo 130-150zl maksymalny jaki możesz kupić to 320gb, i nie wymaga kieszeni wkładasz w slot od xa

5. krystianwrx

krystianwrx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam pytanie posiadam dysk twardy 20gb,który był oflagowany(tak mi się wydaje).
    Moje pytanie jest następujące.Czy jak podłącze go do slima nie przerobionego może coś się stać?
    Chciałbym pograć na XBL i nie wiem czy może mi zbanować konsole lub w inny sposób blokować.Proszę o odpowiedź.
    Pozdrawiam

6. Patryk Mrugała

Patryk Mrugała Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Krystian nie będzie ci działał 20GB . Co do pytania to Oryginalne do slima są tylko 250GB i 320GB a reszta to od fatki włożone w obudowe slima więc jak bierzesz mniej niż 250GB to bierz od FAT bo na jedno wyjdzie a taniej bo nawet jak kupisz w obudowie mogą być problemy z gwarancją

7. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Krystianwrx będzie ci działał i nie będziesz miał bana , flaga, ban jest na konsole , a nie na dysk . Co do tematu kupuj 250 WD , nie patrz że pisze na aukcji oryginalny bo to nie prawda tak jak już ktoś powiedział nie ma oryginału do slima 120gb , kup bez obudowy 250gb , albo 120gb , a jak masz jakieś pojęcie o informatyce to kup sobie sam dysk i go przerób są dobre poradniki na naszym forum , a dysk ci się przyda zalety to jeszcze cichsza praca xboxa i napęd nie pracuje co daje dłuższą jego żywotność ( oczywiście płyta musi być w napędzie tak dla zabezpieczenia ) , pozdro

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum