1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim gwarancja???!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez malo, Grudzień 7, 2011.

1. malo

malo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam 5 dni temu kopiłem konsole slim w Saturnie wszędzie jest napisane ,ze konsola ma 1 rok gwarancji (na stronie Microsoftu lub w instrukcji)
    Ale po zarejestrowaniu konsoli na stronie Microsoftu wpisaniu numeru seryjnego itp. strona pokazuje mi ,ze mam podstawową gwarancje do stycznia 2014r??!!
    Czy może ktos spotkał się z czymś takim??!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Sklep daje Ci gwarancje na 1 rok, a MS na więcej. A po za tym ja bym się nawet cieszył jak miałbym mieć gwarancję do 2014, a nie marudził. ;) Po za tym MS daje 3 lata na błąd RROD (red ring of death - pogogluj trochę to się dowiesz co to ;), aczkolwiek w slimach baardzo rzadko spotykane), i 2 lata na zwykłe usterki (te 2 i 3 lata liczą się od daty produkcji konsoli, powinno pisać z tyłu na na nalepce MRF Date, jakos tak. Jak Ci się konsola zepsuje to masz wybór, albo oddajesz do sklepu albo dzwonisz na infolinię Microsfotu, tłumaczysz im co jest grane i wtedy wysłyłają do ciebie kuriera który bierze konsole. Ze sklepem jest łatwiej bo idziesz, mówisz co jest grane i w razie czego mogą na miejscu wymienić, i nie bedziesz musiał czekać 2-3 tyg na przyjscie konsoli z MS.

4. doronio

doronio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Amsterdam/Opole
    Turbin
    Nie wprowadzaj w błąd - 3 lata na rrod i e74 i 2 lata na reszte była w starszej wersji konsoli.
    W tej chwili podstawowa gwarancja na Slimy to 1 rok! Może da się to przedłużyć - tego nie wiem. Ale stanbdardowo na SLimi 12 misięcy niezależnie czy rrod czy e74 czy zepsuty laser.
    Mowa tu o gwarancji producenckiej Microsoftu.

5. malo

malo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no trudno, widocznie poszczęściło mi się i u mnie na na Microsoft live pokazuje 3 lata :)
    dzięki bardzo

6. pawel288

pawel288 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    moim zdaniem tez zalezy gdzie byla kupowana konsola. Tez mam na 2 lata

7. uszyneqq

uszyneqq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a co ma karta gwarancyjna producenta z tym gdzie byla kupiona konsola?
    karta gwarancyjna wszedzie jest taka sama i na tyle samo.

8. KLAIN

KLAIN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zamość (okolice)
    producent moze dac 1 roka ale sklep i przepisy i tak daja ci 2 lata. wrazie awarii to ty decydujesz czy oddajesz konsole na gwarancje producenta czy do sklepu jako niezgodnosc towaru z umowa i sklep musi ci to uznac ,takie przepisy unii :) gdy sam wysylasz do ms lepiej poinformowac o tym sklep wrazie gdybys pozniej chcial kozystac z gwarancji w sklepie.

9. uszyneqq

uszyneqq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moja konsola jest z 1 czerwca 2010 roku a kupilem ja 30 sierpnia 2010 - na stronie misrosoftu pokazuje mi ze mam gwarancje do - Standardowa gwarancja wygasa listopada 07, 2012.

Hmmm...wychodzi gwarancja producenta od daty zakupu ze gwarancja ma 2 lata i 2 miesiace a od daty produkcji ze 2 lata i 5 miesiecy - cos dziwnie jakos

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Co do gwarancji sklepowej to mam ja na 2 lata czyli do 30 sierpnia 2012 roku + przedłuzyłem o rok gwarancje do 30 sierpnia 2013 roku.

10. pawel288

pawel288 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mowie ze mam slima 250 + kinect i gwarance mS mam na 2 lata.

11. uszyneqq

uszyneqq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No u mnie gwarancja procucenta wychodzi 2 lata , no i gwarancja sklepu tez 2 lata.. (slim 250GB)

12. malo

malo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziwna akcja konsla zostala wyprod. W sierpniu 2011 kupilem ja w grudniu w saturnie mowia ze gwarancja jest na rok microsoft po zarejestrowaniu pokazuje styczen 2014

Wczytywanie...

Poleć forum