1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim HDMI

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TheBananPl, Grudzień 17, 2013.

1. TheBananPl

TheBananPl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Jest to mój pierwszy temat na tym forum.
    Chciałbym prosić o pomoc. Podpiąłem mojego nowiutkiego xbox'a pod telewizor LCD Full HD, i na początku było wszystko ok, nic nie zmieniałem, tylko ustawiłem w ustawieniach wyświetlacza na Optymalną rozdzielczość, pograłem, uruchomiłem po pewnym czasie konsolę a kolory jakby było bledsze, zmieniałem na 1080p i kolory były tak jak przed ponownym uruchomieniem, jaskrawe i żywe. A jak ustawiłem ponownie na Optymalną rozdzielczość kolory były blade. W ustawieniach kolorów mam ustawione RGB a w Korekcji czerni mam ustawione na Standardowe.
    Wie ktoś czy da się coś z tym zrobić ?
    Pozdrawiam,
    Banan

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No to skoro na 1080p wszystko jest okej to dlaczego później zmieniasz?

4. TheBananPl

TheBananPl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ponieważ widać pixele w grach, może nie jakoś mocno, ale widać, a ja chcę mieć wszystko w jak najlepszej jakości.

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak chcesz mieć wszystkiego najlepszej jakości to kup nextgena..
    Taka prawda, na kilkuletnim sprzęcie nie będziesz miał super grafiki.. jak nie chcesz widzieć pixeli to oddal się od TV i będzie lepiej.

6. BialyGTi2

BialyGTi2 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ustka/Słupsk
    jak masz TV w full HD to wlasnie w 1080p powinieneś grac bo to najlepszy rozmiar twojego TV a z kolorami to te nowe tv po podłączeniu HDMI ujawnia sie dopiero nowe kolorystyka w menu TV typu do gier, filmy czy cos takiego

Wczytywanie...

Poleć forum