1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 Slim i zewnętrzny z flahowany napęd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Brzuch, Sierpień 9, 2010.

1. Brzuch

Brzuch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Otóż mam pytanko.

W tym tygodniu kupuje nowego iksa stąd też amm pare pytań. Na wstępnie mówie że nie mam zamiaru przerabiać konsoli bo chce pograć sobie przez net a ściągnąć orginalną gre z wysp za 60zł i to 3tygodie po premierze to dla mnie nie problem.

Z tego co się doczytałem to do iksa można podłączć drugi napęd zewnętrzny bez otwierania rozkręcania i utraty gwarancji?? (jak się mylę proszę o sprostowanie)
    Zakładając, że można czy jeżeli ten zewnętrzny napęd jest przerobiony i będe na nim grał off-line w piraty a następnie go odepne podłącze konsole do neta i pogram sobie w jakiegoś oryginałka na napędzie nie przerobionym on-line to mi ją zbanują??

Pytam czysto hipotetyczne bo nigdy nie wiadomo co nas w życiu spotka.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    teoretycznie grając offline nie dostaniesz bana ale chodzą plotki ze nowa aktualizacja (pod kinecta) będzie zawierać zabezpieczenie które wykryje flash'a a wtedy to już nie wiadomo jak to będzie z banami

4. Brzuch

Brzuch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To wole nie ryzykować:p

Kolejne pytanko to co to są te punkty w xbox live i co można za to kupić??

5. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    punkty pod profilem pokazują ile już w grach przeszedłeś i co odblokowałes. Jeśli chcesz robić zakupy to M$ punkty

6. Brzuch

Brzuch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chodzi mi o ptk które można kupić na allegro 150 zł za 4200ptk

7. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Są to punkty MSP (Microsoft Points). Można za nie kupić gry arcade, dodatki do gier DLC, wypożyczyć film, kupić rzeczy dla swojego avatara. Jest to innymi słowy waluta dla xboxa, za którą kupujesz różne różności na Xbox Live :)

8. neo2012

neo2012 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    mam pytanie czy można flahowac zewnętrzny napęd

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie ma wypuszczonej dla masy przeróbki slima. O podłączeniu drugiego napędu bez otwierania wspominać już nie będę, bo to już nawet głupie pytanie

Wczytywanie...

Poleć forum