1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim jak sprawdzić czy działa?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Michaszko92, Listopad 23, 2014.

1. Michaszko92

Michaszko92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam w domu co prawda X360 ale to już stary model i zostawiłem go bratu, a chciałem kupić na stancje jakiś używany za niską cenę. Mam możliwość odkupienia Xboxa 360 slim od pani, która się na tym kompletnie nie zna. Nie ma i nie może go podłączyć do tv, a jedyne co twierdzi to to że dioda świeci na zielono, a jak ją naciśnie to na czerwono i tak na zmianę. Może to wynikać z braku podłączenia do tv, ale nie znam się na slimach. Macie jakąś radę co do sprawdzenia tego bez podłączenia do tv?

Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jak wali czerwona diodę to na bank jest coś uszkodzone. Daj sobie z nim spokój.

4. Michaszko92

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale tak może być ze względu na brak kabla tv, nie wiem.

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Nie, slim z powodu braku kabla nie pokazuje czerwonej diody. Poza tym nie wierzę że nie ma w domu kabla hdmi. A nawet jak nie ma, to sąsiad albo ktoś z rodziny ma.

6. Michaszko92

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Masz rację, ja gdybym sprzedawał to wolałbym się upewnić że jest sprawny i sprzedać za co najmniej 2x więcej. Podejrzane.

7. RGrandi

RGrandi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kupujesz przez sieć czy osobiście bo mógłbyś się dogadać ze sprawdzisz czy działa ten Xbox i jak bedzie działał to go wezmiesz

Wczytywanie...

Poleć forum